Sony Xperia X ve Xperia XA Fiyatları Açıklandı

Teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin çok daha iyi bileceği üzere Xperia Z5 modeliyle birlikte Sony tarafından Z serisine veda edildi. Z yerine geçecek olan X serisinin ise resmi tanıtımı yapılmıştı.

Yapılan tanıtım etkinliğinin ardından kısa bir süre içerisinde Sony Xperia X ve Xperia XA modelleri Avrupa’da satışa sunulmuştu. Ülkemizde ise uzun zamandır beklenen Sony Xperia X ve Xperia XA modellerinin satışa sunulmayacağına dair iddialar ortaya atılmıştı. Bugün itibariyle cihazın ülkemiz satış fiyatlarının açıklanmasıyla birlikte ülkemizde satışa sunulacağı da kesinleşmiş oldu.

Sony Xperia X ve Xperia XA Türkiye Fiyatları

Yapılan açıklamalardan da görüleceği üzere Sony Xperia X modeli ülkemizde 2.399 TL’ye satışa sunulacak olup Sony Xperia XA modeli ise 1.399 TL’ye satın alınabilecek.

Sony Xperia X ve Xperia XA modellerinin teknik detaylarına bakıldığında cihazların aynı seviyedeki rakip modellere oranla oldukça üst seviye bir cihaz olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Sony Xperia X ve Xperia XA modellerinin orta segment cihazlar arasında kabul edilmesi de dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler