Şık ve İşlevsel Bulut Depolama Cihazı STONE

Teknolojinin geldiği nokta sayesinde her geçen gün daha fazla fotoğraf ve video çekmeye yöneliyoruz ve bunları saklamak için gittikçe daha fazla alana ihtiyaç duymaya başlıyoruz. Mobil cihazların kameraları sürekli bir gelişim içerisinde ve çekim kalitesini gittikçe yükselten cihazları kullanarak kaliteli görüntüler elde edebiliyoruz. Gelişen kameralarla birlikte çözünürlüğün sürekli artışı fotoğraf ve videoların boyutunu da büyütüyor. Bu durumda çektiğimiz görüntüleri hem başkalarıyla paylaşmak hem de saklayabilmek gittikçe daha zor bir durum haline geliyor.

Günümüzde görüntü ve verilerin saklanması için kişisel bilgisayarlar ve sabit sürücüler tercih edilirken bulut depolama sistemi de kullanıcıların bir başka alternatifi olarak kabul ediliyor. Bulut depolama sistemini kullanabilmemiz için ise her yüklediğimiz içerik için yeni insanlara davetiye göndermek durumunda kalabiliyoruz. Kullanılan alanı arttırmak için ise sistem ödeme talep etmeye başlıyor. Bulut depolama sisteminin bu yönleri kullanıcılar için sorun yaratıyor olsa da STONE kullanıcılarına basit ve şık bir çözüm sunmaya hazırlanıyor.

Kullanıcı Dostu Yeteneklere Sahip

STONE şık ve farklı tasarımı sayesinde dışarıdan bakıldığında bir taşı andırıyor. Cihaz kullanıcılarına iki avantajlı özellik vaat ediyor. STONE ile aynı ortamda bulunan kişiler bulut depolama aracılığıyla veri paylaşımında bulunabilecek. Bu paylaşım sırasında ise cihaz kullanıcıları için powerbank görevini üstlenecek. Taşı andıran bir görünüme sahip cihaz tüm bu işlemleri yaparken diğer elektronik cihazların aksine ortalıkta bulunmasından rahatsızlık duymamanız için tasarlandı.

Sharon Ling tasarlanan STONE kullanıcılarına güvenli bir bulut depolama kalitesi sunmayı hedefliyor. Evinize veya iş yerinize gelen kişiler ile devamlı kullanılan fotoğraf, video, dizi ve filmleri paylaşmanızı kolaylaştırıyor. Cihazın bulut depolama sisteminin altyapısına dair net bilgiler henüz paylaşılmış değil. STONE’un resmi satış fiyatı hakkında da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler