Samsung’un Yeni Serisi Galaxy A Telefonlar Satışta

Samsung’un yeni Galaxy A serisinin akıllı telefonları Türkiye pazarında satışa çıktı.

Kullanıcılarına güçlü performans ve üst düzey kolaylık vaat eden Samsung Electronics, 5.7 inç ile A7, 5.2 inç ile A5 ve 4.7 inç ile A3 modellerini kullanıcıların beğenisine sundu. Seriye Samsung mağazalarından ve yetkili satış noktalarından kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Premium metal çerçeve ve 3D cam arka yüzey ile tasarlanan Galaxy A Serisi Samsung’un üst düzey tasarım uzmanlığını da yansıtıyor. Modellerin sahip olduğu şık kamera ve ana menü tuşu kullanıcılarına her zamankinden daha rahat bir tutuş sağlıyor. Siyah Gökyüzü, Mavi Sis, Altın Kum ve Şeftali Bulutu renklerinde sunulacak seri kullanıcılara görsel olarak da ayrıcalık sunuyor.

GALAXY A SERİSİ İLE SELFİE AYRICALIĞI

Samsung yeni serisinde ön ve arka kameralarını 16 MP geliştirdi. Bu sayede kullanıcılar daha kaliteli fotoğraflar çekerek anılarını kaydedebilecekler. Ayrıca otomatik odaklama özelliği bulunan kamera fotoğraftaki titremelerin önüne geçilmesini sağlayacak. Bu sayede kullanıcılar loş ışıkta bile canlı, net fotoğraflar ve selfie’ler çekebilecek.

Galaxy A serisi, kullanıcılarına selfie çekmenin keyfini ayrıca sunuyor. Yeri değiştirilebilen kamera düğmesi sayesinde yüksek çözünürlüklü selfie’ler çekmek için ekranda herhangi bir yere dokunmak yeterli olacak. Parlak resimler için telefon ekranını ön flaş olarak kullanmak mümkün olacak. Farklı çekim opsiyonları ve anlık filtreler sunan kamera kullanıcılarına son derecede kolaylık sağlayacak.

SAMSUNG’DAN BATARYA DOSTU SERİ

Kullanıcılarına günlük hayatı kolaylaştırma vaadi sunan Galaxy A serisi IP68 su ve toza dayanıklılık özelliği ile yağmur, ter, kum ve toz gibi dış etkenlere karşı cihazı koruyacak.

Seri, 256GB’ye kadar genişletilebilen microSD depolama desteği ile daha büyük bir hafıza imkanı sağlayacak. Günümüzde pek çok telefon kullanıcısının önceliği olan uzun batarya ömrü de Galaxy A serisinde oldukça iddialı. Yeni modeller, kullanıcıların şarj sorunu yüzünden yaşamdan kopmalarını önleyecek. Ayrıca yeni hızlı şarj özelliği ile cihazların çok kısa bir süre şarjda kalması yeterli olacak. Seri sahip olduğu USB Type C girişi sayesinde kullanıcılarını kolay bağlantı ve sorunsuz bir şarj deneyimi ile buluşturacak.  Galaxy A, Her Zaman Açık Ekran özelliği ile kullanıcılarının telefon ekranını açmadan tarih ve saat bilgilerine erişebilmesini sağlayacak. Bu özellik sayesinde cihazlar batarya kullanımından da tasarruf etmiş olacak.

 

Samsung Galaxy A serisi için tavsiye edilen satış fiyatları:

Galaxy A7‘nin satış fiyatı 2499 TL

Galaxy A5‘in satış fiyatı 2199 TL

Galaxy A3‘ün satış fiyatı 1699 TL

Popüler Haberler

İlgili Haberler