Samsung Note 7 Tanıtımı Ağustos Ayında Yapılabilir

Samsung’un en başarılı olduğu akıllı telefon serisi hiç şüphesiz “S” serisi telefonlar. Apple’ın iPhone serisine bile zaman zaman üstün gelen S serisi Samsung’un amiral gemisi olarak da anılmakta. Tabi her ne kadar “S” serisi telefonlar Samsung’un istediği yükselişi yakalamış olsa da bu alanda sadece S serisi telefonların yeterli olmadığını da biliyoruz. Hem daha düşük bütçe çözümleri bunun dışında farklı alana yönelik çalışmalar yapılabilecek akıllı cihaz çözümleri gibi farklı alanda da mutlaka ürün geliştirmek gerekiyor ki zaten Samsung son dönemde bu konuya da oldukça büyük önem veriyor. Bu bağlamda daha düşük bütçeli J serileri, A serileri derken şimdilerde ise Samsung’un gündem olan bir diğer serisi Note serisi. Tam olarak bir akıllı telefon niteliği taşımayan Note serisi aslında tablet ve telefon karışımı gelişmiş bir cihaz. Bu sayede günlük işlerde oldukça büyük bir yardımcı olarak gösterebileceğimiz Note serisine de yeni eleman yolda.

Note 7 İçin 2 Ağustos Tarihi Düşünülüyor

Bununla beraber Note serisinin yeni elemanı olacak olan Note 7 için çalışmaların hızlandığını da belirtelim. Geçtiğimiz günlerde görsellerine dair ufak tefek tüyoların paylaşıldığı Note 7 için şimdilerde de ilgin iddialar ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre Note serisinin yeni elemanı olacak olan Note 7 için tanıtımın bu yaz yapılması bekleniyor. İris teknolojisi, göz tarama gibi yeniliklerin yer alacağı düşünülen Note 7 serisinin ise 2 Ağustos tarihinde yapılacak olan etkinlikte tanıtılacağının üzerinde duruluyor.

Resmi Açıklama Henüz Yok

Ortaya atılan tüm bu iddialarla beraber henüz konu hakkında net bir açıklama olmadığını da belirtelim. Zira Samsung tüm bu iddialar için açıklama yapmadığı gibi resmi sitesinden de henüz ürün hakkında yeni bir paylaşımda bulunmadı. Bu nedenle Ağustos döneminde yapılacak tanıtım için Note 7 çalışması olup olmayacağı bilinmiyor. Sadece şuan için Note 7 telefonların tanıtımı noktasında bu yönde güçlü iddialar yer alıyor.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler