Samsung Kapaklı Telefon Veyron’u Satışa Sunacak

Bir zamanların en çok ilgi gören telefon modellerinden olan kapaklı cep telefonlarına Samsung tarafından tekrar hayat verilecek. Hatırlanacağı üzere akıllı telefon teknolojisi gün yüzüne çıkmadan önce dünya genelinde ve ülkemizde Samsung’un kapaklı telefon modelleri son derece büyük bir ilgi görmekte ve marka satış rekorları kırmaktaydı.

Modern bir kapaklı telefon projesi üzerinde çalıştığı belirtilen Samsung’un uzun zamandan beri kapaklı ve akıllı bir telefon projesi olduğu bilinmekteydi. Oldukça üst düzey teknik özelliklere sahip olması beklenen cihazın Veyron model adıyla satışa sunulacağı ifade ediliyor.

Tahmini Teknik Özellikleri

Samsung kapaklı akıllı telefon modeli Veyron’un 3.9 inçlik HD Super AMOLED ekrana sahip olacağı ve Exynos 8890 işlemciden güç alacağı ortaya çıkan ayrıntılar arasında yer alıyor.

İşlemci ve RAM açısından her hangi bir problem yaşatması beklenmeyen telefonun kamera özelliklerinin de yeterli seviyede olduğu görülüyor. Açıklanan bilgilere göre telefonun arka kamerasının 12 mega piksel, ön kamerasının ise 5 mega piksel olduğu belirtiliyor.

Henüz cihazın resmi çıkış tarihi, fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı ile ilgili bilgiler ise gizli tutuluyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler