Samsung Gear Fit 3 Serisi İddiaları Gelmeye Başladı

Şimdilerde Galaxy S8 akıllı telefonları ile beraber adı anılmaya başlanan teknoloji devi bununla beraber birçok yeni teknolojiyle de gündeme gelmeye başlamıştı. Yeni sanal asistan sistemleri, yeni ekran teknolojileri yeni pil teknolojisi gibi birçok farklı haber ile gündeme gelen Samsung’un tüm bunların dışında akıllı telefonları ile beraber yeni giyilebilir ürünlerini de tanıtacağı iddiaları gündeme gelmeye başladı. Markanın sevilen akıllı saatlerinden biri olan Samsung Gear Fit serisine ek olarak yeni bir modelin geleceğini iddiaları gündeme gelmeye başladı. Samsung Gear Fit 3 olarak adlandırılan yeni modelin Galaxy S8 akıllı telefonları ile beraber mi gelecek bilinmez ama söz konusu akıllı saatlerin kısa süre sonra tanıtımının yapılabileceği de düşünülüyor.

Samsung Gear Fit 3 Adı İle Mi Gelecek?

Henüz netlik kazanmamış olan birçok detay ile beraber ortaya atılan iddiaya göre sadece Samsung Gear Fit 3 serisi de gündemde değil. Bunun dışında markanın farklı bir isimle de yeni seri akıllı saatlerini piyasaya sürebileceği iddia ediliyor. Yeni seri için ise bir diğer ismin Samsung Gear Fit Pro olacağı iddia edildi. Yani şu an için akıllı saatin iki farklı isimle beraber geleceği düşünülüyor. Hangi isim gerçeği yansıtıyor bilinmez ama Samsung Gear Fit 3 adı ile beraber gelirse eğer tüm özellikler ve tasarım bakamından yeni bir akıllı saat modeli ile karşılaşacağımız kesin olacak gibi.

Samsung Gear Fit 3

Bunun dışında eğer Samsung Gear Fit Pro olarak gelirse bu serinin de Fit2 akıllı saatlerinin geliştirilmiş versiyonu olabileceği ve Samsung Galaxy S8 içerisinde yer alacağı düşünülen sanal asistanlarla uyumlu olabileceği konuşuluyor. Samsung Gear Fit yeni seri saatlerinin özellikleri neler olacak? Amaç yeni model Galaxy S8 akıllı telefonların için ekstra özellikler sunmak mı? Tüm bunları öğrenmek için ise mutlaka Samsung’un yapacağı tanıtımları beklemek gerekiyor.

Tanıtım tarihi için ise yine Samsung’un Galaxy S8 tanıtımı gösterilmekte. Öyle ki şu an için bu yeni modelin S8 akıllı telefonlarına öze bir model olacağının düşünülmesi tanıtım konusunda da aynı tarihin verilmesinin ana nedenleri arasında.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler