Samsung Galaxy S8 Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Akıllı telefonlar içerisinde bu senenin en iddialı iki modelinden birisi Samsung’un yeni amiral gemisi serisi olacak. Akıllı telefonlar içerisinde en iyi modellerden biri olacağı açıklanan yeni seri Galaxy S8 akıllı telefonları için haliyle her geçen gün yeni bir detayda gündem oluyor. Yeni seri akıllı telefonları hakkında sürekli olarak ortaya çıkan iddialar aslında bir nevi Galaxy S8 için ön hazırlık yapılmasını da sağlar oldu. Söz konusu akıllı telefonların ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda ise uzun süredir konuşulan iddialar var. Bunun dışında bugün ise yeni bir Galaxy S8 Renk Seçenekleri iddiası gündeme geldi.

Galaxy S8 Renk Seçenekleri Nasıl Olacak?

Markanın en az akıllı telefon tasarımları kadar önem verilen konulardan biri olan Galaxy S8 Renk Seçenekleri için son iddialar gündeme gelmeye başladı. Ortaya çıkan son iddialara göre bu seride Samsung Orkide Grisi, Altın ve uzun süredir konuşulan Siyah renk seçenekleri ile gelecek.

Galaxy S8 Renk Seçenekleri

Şu an için sadece 3 farklı renk seçeneği ortaya çıkan akıllı telefonların Plus modelleri içinde yine bu renk seçeneklerinin ortaya çıkacağı da konuşuluyor. Söz konusu akıllı telefonların bunun dışında ne gibi yenilikleri olacağı konusunda ise tanıtımları beklemek gerekecek. Galaxy S8 Renk Seçenekleri ile ilgili bundan sonraki detayların neler olacağı için ise daha uzun süre iddiaların gündeme geleceği de kesin.

Fiyat Aralıkları Belli Oldu Mu?

Tüm bunlarla beraber merak edilen bir diğer konu ise yeni seri akıllı telefonların fiyat aralıkları. Hemen belirtelim ortaya atılan iddialar ile beraber yeni seri akıllı telefonların fiyatları Galaxy S8 Renk Seçenekleri gibi oldukça iddialı. Bu iddialara göre Galaxy S8 serisinde 4.000 TL gibi bir satış fiyatına yer verilecek.

Bunun dışında Plus model için ise 4.400 TL gibi bir fiyat aralığının ortaya çıkacağı düşüncesi hakim. Tabi tüm bunların bir kez daha iddialar olduğunu hatırlatalım. Henüz doğrulanış olan hiçbir detay bulunmuyor. Tanıtımla beraber netlik kazanacak olan bu detayların şimdiki haline bakacak olursak Samsung Galaxy S8 gerçekten pahalı bir telefon olacak zaten bu da beklenen bir durum.

Popüler Haberler

İlgili Haberler