Samsung Galaxy S8 Kılıfları Ortaya Çıkmaya Başladı

En iddialı akıllı telefon modelleri olarak karşımıza çıkması beklenen yeni seri amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları için artık geri sayım başladı. Kısa süre sonra tanıtımı yapılması beklenen yeni seri akıllı telefonların tanıtımı yapılmadan önce telefonun detayları konusunda ise sürekli olarak paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Son olarak Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları için tasarım detaylarını ortaya çıkarak yeni görseller yayınlanmış ve bu görsellerin Galaxy S8 serisine ait olduğu iddia edilmişti. Tüm bu iddialarla beraber şimdi ise yeni seri akıllı telefonların yapısını ortaya koyan Samsung Galaxy S8 Kılıfları görsel olarak yayınlandı.

Samsung Galaxy S8 Kılıfları Tasarımı Ortaya Çıkardı

Söz konusu kılıfların Samsung Galaxy S8 Kılıfları olduğu iddia edildi. Bununla beraber yayınlanan görseller telefonun beklenen tasarımları ile ilgili detayları da daha fazla öne çıkarmaya başladı. Yayınlanan yeni Samsung Galaxy S8 Kılıfları görsellerinde netlik kazanan detaylar ise arka kısımda çift kamera detayı ve ön kısımda ise Home tuşunun kalkması detayı oldu.

Samsung Galaxy S8 Kılıfları

Bu iki detayın dışında uzun süredir konuşulan bir diğer nokta olan Home tuşunun kaldırılması ile parmak izi sensörünün konumunun değişmesi konusunda ise yeni detaylar netlik kazanmaya başladı. Samsung Galaxy S8 Kılıfları için yayınlanan görsellere göre parmak izi için Samsung kameraların hemen yanında yer alan kısmı kullanmış durumda.

Samsung Galaxy S8 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Tüm bunlarla beraber yeni seri akıllı telefonların artık yavaş yavaş teknik özellikleri de netlik kazanmaya başladı. Snapdragon 835 serisi işlemciler ve 6 GB Ram bellek seçenekleri gibi beklenen üstün özellikleri beraber gelecek olan akıllı telefonun bunun dışında Sanal asistan, suya toza karşı dayanıklılık gibi birçok ekstra özelliğinin de bulunması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde yine bir iddia ile gündeme gelen fiyatlar için ise markanın 4000 TL gibi bir rakamı bile geride bırakması bekleniyor. Tabi her ne kadar Samsung Galaxy S8 Kılıfları olarak yayınlanan görsellerle beraber telefonun detayları biraz daha ortaya çıkmış olsa da tüm bu bilgiler için ise yine Samsung’un tanıtımını beklemek gerekecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler