Samsung Galaxy S8 İçin Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

Samsung’un en iddialı akıllı telefonu olarak Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları öne çıkacak. Telefonun tanıtımı yapılmasa da artık hemen herkes tarafından kabul görmüş ir gerçek olarak kabul edebiliriz bu iddiayı.

Zaten Samsung’un yeni amiral gemisi olması bir yana dursun bunun dışında Note 7 serisinde yaşanan sorun sonrasında gelecek yen amiral gemisi modeli olması da aslında Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarının iddialı olması için gösterilecek sebepler arasında.

Hal böyle olunca yeni seri akıllı telefonlar için gelen iddialar sürekli olarak gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde ise yeni bir iddia yeni bir söylenti daha ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S8 Tek Model Olmayacak

Ortaya çıkan yeni detaylara göre aslında bir beklentinin daha da güçlendiğini belirtelim. Yayınlanan görsellerde de yer alan iddiaya göre Samsung Galaxy S8 tek model olarak karşımıza çıkmayacak. Model iki farklı seri olarak karşımıza çıkacak ki zaten bu beklenen bir durumdu. Tıpkı Galaxy S7 serisi akıllı telefonlarda daha üst segment üyesi olarak gösterilen Edge modelinde olduğu gibi bu seride de daha üstün bir modelin geleceği konuşuluyor.

Samsung Galaxy S8 Plus

Aslında bu durumun biraz kesin olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Fakat asıl merak edilen yeni modelin üst segmenti için düşünülen isim oldu. Çünkü daha önce Edge takısı kullanılmış fakat bu seride farklı bir takı kullanılacağı iddia edilmişti.

İsim Belli Oldu Mu?

Fakat bu seride yayınlanan görsellerle beraber artık yeni seride Edge ismi yer almayacağı bunun yerine Samsung Galaxy S8 serisinin üst segment modelinin adının Plus olacağı iddia edildi. Plus adı yerine ise Samsung’un bu seride “+” ifadesini kullanacağı da düşünülüyor.

Samsung Galaxy S8 + şeklinde yeni bir model gelecek mi henüz tam olarak kesin değil. Fakat sadece bir isim basit gözükse de hemen her isimde telif hakkı kullanımını da düşünecek olursak Samsung’un bu yönde vereceği karar marka için bir hayli önemli olacak. Samsung’un bu noktada vereceği kararın nasıl bir değişikliğe neden olacağını ise tanıtımla beraber kesin olarak görmüş olacağız.

Popüler Haberler

İlgili Haberler