Samsung Galaxy S8 Görselleri İçin Yeni İddialar Geldi

Akıllı telefon devlerinden biri olan Samsung’un yeni seri akıllı telefonları için adeta geri sayım başladı. Çok kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen yeni seri akıllı telefonların tanıtımına bu kadar kısa bir süre kalması ile beraber ardı ardına Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları için yeni iddialarda gündeme gelmeye başladı. İlk olarak Samsung Galaxy S8 serisi içerisinde yer alan teknik özellikler konusunda yeni iddialar gündeme gelmişti. Bu iddialarda telefonların yeni seri işlemciler ve yeni Ram teknolojileri kullanılacağı gibi birçok detayın ortaya çıktığını biliyoruz. Tüm bunlardan sonra Samsung Galaxy S8 Görselleri de yayınlanmaya başlandı. Sadece telefonun teknik özellikleri konusunda değil bunun yanında telefonun görsel yönü hakkında da bilgi veren görsellere şimdilerde ise yenileri eklendi.

Samsung Galaxy S8 Görselleri Tasarımı Ortaya Çıkardı

Kısa süre önce Samsung Galaxy S8 Görselleri olarak yayınlanan ve telefonun tasarımını ortaya koyduğu iddia edilen görsellerde yer alan detaylar ise aslında Samsung’un ne kadar iddialı geleceğini de gösteriyor.

Samsung Galaxy S8 Görselleri

Doğrudan telefonun tasarımıyla ilgili detayları ortaya koyan görseller gerçek mi bilinmiyor. Fakat şimdiye kadar yayınlanan görseller içerisinde yeni Samsung Galaxy S8 Görselleri gerçeğe en yakın olan tasarımı ortaya koyuyor iddiası da var.

Siyah Renk Seçeneği Öne Çıkıyor

Yayınlanan yeni Samsung Galaxy S8 Görselleri ile beraber telefonun aslında hangi renk seçeneği üzerinde yoğunlaşacağı da bir nevi ortaya çıkmış oldu. Telefonun siyah renk seçeneği ve beğeni toplayacağına kesin gözü ile bakılan ekran gövde oranı ile beraber Samsung’un epey bir öne çıkacağı görüşü hakim. Eğer yayınlanan görseller gerçekten Samsung Galaxy S8 akıllı telefonunun tasarımını ortaya koyuyorsa bu noktada serinin tasarımsal açıdan da beğeni kazanacağı kesin.

Tanıtımına çok kısa bir süre kala Samsung Galaxy S8 Görselleri olarak yayınlanan tüm bu görseller ne kadar gerçeği yansıtıyor? Samsun ne kadar başarılı bir tasarım ile gelecek? Bunu telefonun yapılacak tanıtımıyla beraber kesin olarak görmüş olacağız. Fakat kesin olan bir şey varsa Samsung bu sene yeni amiral gemisi ile çok daha iddialı gelecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler