Samsung Galaxy Note 7 Seri Üretim Tarihi Açıklandı

Uzun bir süre boyunca Samsung Note serisinin yeni üyesinin isminin ne olacağı tartışıldı. Hatırlanacağı üzere Samsung Galaxy Note 6 yada Samsung Galaxy Note 7 ismiyle satışa sunulacağı açıklanmış ve bunun üzerine zıt kutuplar meydana gelmişti. Meydana gelen son gelişmelerle birlikte cihazın Samsung Galaxy Note 7 model adıyla satışa sunulacağı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi

Henüz Samsung tarafından net bir açıklama yapılmasa da ortaya çıkan sızıntı haberlerle birlikte Samsung Galaxy Note 7 modelinin 2 Ağustos 2016 tarihinde düzenlenecek olan özel bir  etkinlik kapsamında gün yüzüne çıkarılması bekleniyor.

Bunun yanı sıra cihazın ne zaman seri üretime gireceği de gün yüzüne çıktı. Haberin çıktığı kaynağa göre Samsung Galaxy Note 7 modelinin önümüzdeki ay içerisinde seri üretime gireceği ve Temmuz ayı içerisinde 2,5 milyon adet üretim yapılacağı bunu takiben de Ağustos ayında da 2,5 milyon Samsung Galaxy Note 7 üretileceği ifade edildi.

Temmuz ve Ağustos aylarından sonra talebin devam etmesi durumunda üretimlere hız kesmeden devam edileceği de haberde yer alan bilgiler arasında yer alıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler