Samsung Galaxy Note 7 Aksesuarları Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 7 modeliyle ilgili haberler uzun bir süredir gündemde yer almaya devam ediyor. İlk olarak model ismi üzerinde yaşanan tartışmaların ardından şimdi ise aksesuarların internet üzerinden sızdırıldığı bildiriliyor.

Hatırlanacağı üzere Samsung Galaxy Note 5 modelinden sonra direk olarak Samsung Galaxy Note 7 modeline geçiş yapılacağıyla ilgili haberlerin ortaya çıkması büyük bir yankı yaratmıştı. İlk olarak sebebi anlaşılmasa da daha sonra şirket yetkilileri tarafından Galaxy S serisiyle paralel gidilmesi için direk olarak Note 7 modeline geçiş yapılacağı ifade edilmişti. Daha sonra meydana gelen gelişmelerle birlikte ise cihazın Samsung Galaxy Note 7 model adı altında satışa sunulacağı kesinlik kazandı.

iPhone ve LG V20 gibi güçlü rakipleri bulunan Samsung Galaxy Note 7 modelinin sadece cihaz olarak değil aksesuar seçenekleriyle de rakipleri karşısında ön plana çıkacağı iddia ediliyor.

Tahmin edileceği üzere 2 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 7 modeli için şimdiden kılıf modelleri ortaya çıktı. Bunun haricinde Note serisinin olmazsa olmazları arasında yer alan S-Pen teknolojisinin Note 7 modeliyle birlikte Bluetooth desteğine de kavuşacağı iddia ediliyor. Fakat S-Pen özellikleri hakkında Samsung tarafından yapılmış resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

Iris Tarama Teknolojisi

Cihazın en çok dikkat çeken teknolojilerinden birisi iris tarama özelliğidir. Samsung Galaxy Note 7 sahipleri cihazlarını şifre kullanmadan iris tarama özelliğiyle rahatlıkla kullanabilecekler. Kullanım açısından büyük bir pratiklik sağlarken aynı zamanda cihazın güvenlik seviyesi de ciddi anlamda artırılmış olacak. Zaman içerisinde bu teknolojinin diğer akıllı telefon üreticisi markalar tarafından da özellikle amiral gemisi akıllı telefon modellerinde kullanılacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

2 Ağustos’a az bir süre kala cihazla ilgili olarak fiyat tahminleri de yoğunlaşmaya başladı. Genel olarak ortaya atılan tahminler göz önüne alındığında Samsung Galaxy Note 7 modelinin 700 ile 800 dolar arasında satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Ülkemiz fiyatı konusunda ise şu an için tahmin yapmanın erken olacağı ifade ediliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler