Samsung Galaxy J Max İle Geliyor

Akıllı telefon devi haline gelen Samsung kısa süre içerisinde bu pazarda özel oluşturduğu serilerle beraber kendisine kalıcı yer edinmeyi de başardı. Sadece S serisiyle değil bunun dışında Note serisiyle de adından sıkça söz ettirmeyi başaran Koreli dev teknoloji şirketi Samsung, şimdilerde ise yepyeni bir seri ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Samsung’un hazırlıklarına başladığı yeni serinin ilk üyesi ise Samsung Galaxy J Max olacak. Gelen ilk bilgilere göre telefonun yakın zamanda çıkacağı kesinleşti. Tabi bunun yanında bazı özelliklerde netleşti. Netleşen tüm bu özellikler arasında öyle bir detay var ki aslında Samsung’un nasıl seri oluşturacağı bu detayla da ortaya çıkmış oldu.

7 İnç Dev Ekran

Oldukça güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre Samsung’un yeni serisi olacak olan Galaxy J Max için belli olan ilk detay telefonun ekran boyutu. Zira kaynaklara göre Samsung bu kez dev ekranlı bir telefon ile gelecek. Note serisinin ekranından bile daha büyük olacağı düşünülen ekranın ise 7 inç olması bekleniyor. Ekranın 7 inç olması kullanımı nasıl değiştirecek ya da Note serisinde olduğu gibi S-Pen ve benzeri yardımcı araçlar kullanılacak mı merak konusu. Henüz bu konularda bir detay verilmedi. Ekran boyutu dışında teknik konularda da henüz belli olan detaylar olmadığını da belirtelim.

7 İnç VR İçin Mi?

Samsung Galaxy J Max ile 7 inç ekranın geleceğinin düşünülmesi yeni iddiaları da ortaya atmaya başladı. Ekranın kavisli olup olmayacağı henüz bilinmese de Samsung’un belirtilen ekran boyutuyla yeni bir seri piyasaya sürmesi VR gözlüklerin kullanımında da sıkıntı yaşanmasına da neden olabilir. Zira henüz 7 inç ekran boyutunu destekleyen VR gözlükler bulunmuyor. Daha önce Note serisinde kavisli ekran teknolojisinin kullanılacağının açıklanmasıyla beraber yeni bir VR gözlük ile karşılaşma ihtimali ortaya çıkmıştı. Samsung Galaxy J Max için de özel VR gözlük gelebileceği düşünülüyor. Samsung bu konuda nasıl bir adım atar bilinmez ama yakın zamanda tüm bu detaylar için açıklama yapılacağını da belirtelim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler