Samsung Galaxy A Serisi Satışlarına Erken Başlayabilir

Akıllı telefon devi Samsung son olarak Galaxy S8 akıllı telefonları ile gündemde. Yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S8 serisi için çalışmalarına devam etse de bir yandan da akıllı telefon devinin yeni serileri ile piyasaya giriş yapmaya başladığını söylemek gerekiyor. Bu noktada markanın son akıllı telefon serisi ise Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlar oldu. Beğenilen A serisinin yeni versiyonu olan Samsung Galaxy A 2017 akıllı telefonları ise kısa bir süre önce tanıtılmıştı. Tanıtımın arkasından ise akıllı telefon modellerinin satışa çıkacağı tarih merakla beklenmeye başlamıştı.

Samsung Galaxy A Serinin Özellikleri Beğenildi Mi?

3 farklı model ile yeni seriyi kullanıcılara sunan teknoloji devi aslında orta sınıf için özel bir telefon serisini de duyurmuş oldu. Fakat yeni akıllı telefonlar aslında orta segmnet serilerinden çok orta segment ile üst segment akıllı telefonların arasında modeller olarak kaldı.

Samsung Galaxy A

Çünkü her üç yeni akıllı telefonda da marka beklenen özelliklerin üstünde sistemlere yer verdi ve özellikle Samsung Galaxy A 7 versiyonunda orta segment akıllı telefonlardan değil de üst segment akıllı telefonlardan beklenen özellikler görülmüş oldu. Su geçirmezlik özellikleri daha yüksek teknik özellikler derken sevilen her üç model içinde yeni iddialarda ortaya atılmaya başlandı.

Daha Erken Satışa Çıkabilir

İddialara göre Samsung Galaxy A serisi için marka beklenenden daha erken satışlara da başlayabilir. Henüz Samsung tarafından konu hakkında net bir açıklama yok. Samsung Galaxy A serisinin erken piyasaya sürülmesi ise markanın satış rakamlarını bir hayli arttıracağı da kesin.

Öyle ki serinin sadece özelliklerinin açıklanmasının ardından Samsung beklenenin çok daha üzerinde bir satış elde edeceği görüşü de ortaya çıkmıştı. Tüm bunlarla beraber markanın yeni akıllı telefonları için düşündüğü satış tarihi de merakla beklenmeye başlandı. Ne kadar satış elde edecek? Amiral gemisi serisinden öne bu seriler isteneni verecek mi? Bunu ancak telefonlar satışa çıkınca görebileceğiz.

Bir önceki yazımızda Nintendo’nun yeni oyun konsolları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kısa süre önce tanıtılan konsolların özelliklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler