Razer, Yeni Opus X Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıkları Tanıttı

Razer tarafından, konsollar için tasarlanan yeni bluetooth kulaklık Razer Opus X modeli duyuruldu. Düşük gecikmeli oyun modu özelliği ile mobil oyunlar için de harika bir kulaklık.

Razer Opus X, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Ayrıca orjinal Opus modelinin yarı fiyatı olan 99$ ile satışa çıkarıldı. Kulaklıkta beyaz, pembe ve yeşil renk seçenekleri sunuluyor.

Opus X; dairesel tasarımlı, deri kaplamalı, geniş kulak yastıkları ile büyük 40 mm sürücülere sahip. Ayrıca ortam gürültüsünü algılamak ve iptal etmek için kulaklıktaki mikrofonları kullanan aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Bunun yanında, etkinleştirildiğinde dışarıdaki sesin içeri girmesine izin veren Hızlı Dikkat Modu adı verilen bir özelliği de var.

Razer, bu kablosuz kulaklığı PlayStation, Xbox gibi oyun konsolları için özel olarak tasarlamış. Fakat, Opus X’in 60ms düşük gecikmeli oyun modu sayesinde, kulaklık tablet veya telefonda mobil oyun oynamak için de harika bir deneyim sunuyor. Ayrıca bir ses girişi olmadığı için kablolu olarak kullanmak mümkün değil.

Opus X, 30 saate kadar (ANC özelliği kapalıyken 40 saate kadar) pil ömrüne sahip. Bir USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj oluyor ve Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor. Kulaklıkta ses kontrol düğmeleri, güç düğmesi, çok işlevli düğme ve LED göstergesi bulunuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler