PlayStation 4 Slim Görüntüsü Geldi

Sony tarafından piyasaya sürülen yeni nesil oyun konsolları epey bir beğeni kazanmaya başladı. Son dönemde piyasaya sürülen birçok oyunun yüksek grafik ayarlarında çalışmasına olanak sağlayan yeni nesil oyun konsollarıyla beraber büyük oranda beğeni toplayan Sony, konsolların beğeni kazanmasıyla beraber artık yeni nesil konsollarını da geliştirme kararı aldı. Tıpkı eski seri PlayStation konsollarında olduğu gibi bu seri içinde yeni versiyon yapacağı açıklanan PlayStation 4 için ilk olarak ise Neo sürümünün yayınlanacağı açıklanmıştı. PlayStation 4,5 olarak adlandırılan yeni versiyon oyun konsollarının duyurulmasının hemen ardından ise PlayStation 4 için yeni bir versiyon haberi daha geldi.

PlayStation 4 Slim Hazır

Bu noktada Sony yaptığı açıklamada eski kasaya göre çok daha ince bir tasarıma sahip olan yeni bir model sunacağını da duyurdu. Sony tarafından yapılan duyuruda ise yeni modelin PlayStation 3 serisinde olduğu gibi Slim model olarak piyasaya sürüleceği de açıklandı. PlayStation 4 ile beraber gelecek olan yeni versiyon PlayStation 4 Slim olarak piyasaya sürülecek. PlayStation 4 Slim versiyonunun çıkacağının açıklanmasının hemen ardından ise yeni versiyonun da bazı detayları da ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Slim versiyonun özellikleri ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmıştı.

PlayStation 4 Slim Görseli Geldi

Bu noktada PlayStation 4 Slim ile ilgili son olarak ise yeni görseller geldi. Konsolun tamamlanmış halini gösteren yeni görsellerle beraber PlayStation 4 Slim tasarımının da nasıl gözükeceği ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde PlayStation 4 Slim’in ne kadar önce olacağı ve bunun dışında kutu içerisinde de hangi içeriklerin yer alacağı da ortaya çıktı. Söz konusu görsellere göre eski modele göre çok daha ince olan Slim modelin fiyatının ise diğer modelden çok fazla olmayacağı da belirtiliyor. Tabi fiyat içinde Sony tarafından da bir açıklama gelmedi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler