Philips 40 inç Ekranlarının Tanıtımını Yaptı

CES 2017 fuarında tanıtılan yeni nesil ekran teknolojilerinden sonra bir yeni ekran haberi de Philips tarafından geldi. Yeni nesil ekran teknolojisi konusunda sınıfının en iyi ekran modellerinden birini tanıtmış olan Philips, yeni seri ekranları ile beraber birçok yeni teknolojiyi de sunmuş oldu. Rakiplerine göre birçok farkı olan ekranların son dönemin popüler teknolojilerini barındırması da dikkatleri çeken bir başka durum. Tanıtımda ekranların en çok ilgi çeken özelliği ise Philips 40 inç ekran olarak gelmesi oldu. Bu ekran boyutu ile beraber monitör olarak değerlendirdiğimizde marka kendi sınıfında en geniş ekrana sahip model olarak da öne çıkmış oldu.

4K Kavisli Philips 40 inç Ekran

Sadece ekran boyutunun 40 inç olması değil bunun dışında da markanın yeni ekranlarının beğeni kazanmasını sağlayacak birçok özelliği de mevcut. Bu özellikler arasında ekran boyutunu bir kenara koyacak olursak beğeni toplayacak olan ilk özelliğin ekranın çözünürlük değeri olduğunu belirtelim.

Philips 40 inç

Çözünürlük değeri olarak model son dönemde yavaş yavaş yaygınlaştığını gördüğümüz 4K çözünürlük değerine sahip. Bunu yanında Ultra HD değerine ek ekranların Curved teknolojisi ile beraber gelmesi de bir diğer artısı. İlk olarak Samsung modellerinde gördüğümüz kavisli ekran teknolojisinin ise seriye kattığı birçok ayrıcalıkta dikkat çekiyor.

Ekstra Hoparlör Desteği

Hem 40”inç ekran boyutunun olması hem de 4K kavisli ekran olması zaten modelin bir hayli tercih edilecek ekranlardan biri olacağını gösteriyor. Fakat bunun dışında birkaç ekstra özellikte yok değil. Bu noktada 5W iki hoparlör desteği, 4 adet HDMI ve USB desteği ile beraber ekstra bağlantılar konusunda da ideal ekranlardan biri olacağı düşünülen Philips 40 inç ekranların sınıfının en geniş ekranlı modeli olmasıyla beraber Philips 40 inç ekranları için en merak edilen kriterlerden birisi de fiyat kriteri olmuştu.

Modeli rakiplerinin oldukça yüksek aralıkta fiyat seçenekleri ile gelmesi Philips 40 inç ekranları içinde yine fiyat konusunda yüksek bir aralık sunulacağı düşüncesine oluştursa da açıklanan fiyatın 716 dolar olması nitekim bu ekranların rakiplerinden biraz daha düşük fiyatlı olduğunu da ortaya koydu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler