Oppo Özel Seri R9 FC Barcelona Edition Akıllı Telefon Satışa Çıktı

Akıllı telefon alırken kullanıcıların ilk dikkat ettikleri, tercihlerinde en çok etki eden etmen telefonun özellikleri oluyor. Telefonun donanım özellikleri ne kadar başarılı, kamerası ne derece iyi, ekran boyutu nedir gibi birçok noktaya dikkat edilerek en uygun fiyata en iyi telefonu almak için uğraşılıyor. Oppo tarafından piyasaya sürülen son akıllı telefon serisinde bu durum ise tam tersi yönde işlemeye başladı. Zira bu kez telefonun özellikleri neler? Fiyatı ne kadar? Gibi sorular sorulmadan doğrudan telefonun tasarımı bile telefonu sattırmaya yetti. Söz konusu akıllı telefonun bu kadar çok ilgi çekmesinin nedeni ise telefonun Barcelona için çıkartılmış olması.

Aslında Bir Taraftar Ürünü

Oppo R9 FC Barcelona Edition telefonu aslında tam olarak bir taraftar ürünü. Tıpkı kulüp store ürünlerinde olduğu gibi tamamen Barcelona takımı için geliştirilen akıllı telefon, tasarımında da doğrudan bu etkiyi yaratıyor. Direk olarak Barcelona’nın renkleri bordo mavi renkler üzerine kurulu olan bir tasarıma sahip Oppo R9 FC Barcelona Edition, tema olarak da özel oluşturulmuş Barcelona teması kullanıyor. Telefonda uygulama ekranı da bu şekilde Barcelona takımını yansıtıyor. Daha öncede Barcelona ile sponsorluk anlaşması yapan Oppo’nun Barcelona taraftarları için sunduğu tek hizmette bu olmadı.

Messi İmzalı Akıllı Telefon

Yeni akılı telefon henüz piyasaya sürülmedi. Fakat piyasaya seri üretim ürünleri sunulmadan önce özel yapım ilk telefon satışa çıkarıldı. Hem yeni ürünü tanıtmak hem de markanın adını duyuracak olan telefonun ilk satışı için ise yine özel tasarım olan bir cihaz kullanıldı. Diğer serilerde yer almayacak olan ve benzerine pek zor rastlanacak olan ilk koleksiyon ürününde Messi, Neymar ve Suarez gibi futbol devlerinin de imzası yer alıyor. Direk olarak arka kapakta yer alan imzalarla beraber satışa sunulan telefonun satış fiyatı ise bir hayli şaşırttı. Zira koleksiyon ürünü tam 43 bin TL gibi uçuk bir rakama alıcı buldu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler