Oppo Find 9 Hakkında Merak Edilen Detaylar Gelmeye Başladı

Oppo’nun çerçevesiz ekranlı bir model hazırlığı içerisinde olduğu bir süre önce teknoloji dünyasında duyurulmuştu. Cihazla ilgili detaylar merakla beklenirken teknik özellikleri hakkında bilgiler gelmeye başladı. Çin’in iddiaları markaları arasın yer alan Oppo, yeni cihazı Oppo Find 9 ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor.

Gelen iddialara göre Oppo Find 9’un işlemcisi en çok dikkat çeken özelliği oldu. Cihazın iki farklı varyasyon ile gelmesi beklenirken birinin üst segmenti diğerinin de ise orta segmenti temsil etmesi bekleniyor. Üst segment model olarak kabul edilen Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Diğer model ise Snapdragon 653 işlemciye sahip olacak. Oppo’nun merakla beklenen serisi 6GB RAM ve 128 GB hafıza ile kullanıcıları heyecanlandırırken diğer model 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak.

5,5 inçlik çerçevesiz QHD ekrana sahip olması beklenen Oppo Find 9, 21 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera ve 16 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya yer verecek. 4.100 mAh pil ile gelecek olan cihaz bu özelliği sayesinde kullanım süresi konusunda da oldukça ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca cihazda VOOC hızlı şarj teknolojisine de yer verilmesi iddialar arasında yerini alıyor. Oppo Find 9 baz modelinin 580 dolar fiyat etiketiyle kullanıcıyla buluşması beklenirken sahip olduğu özelliklere göre fiyatının artış göstereceği ifade ediliyor. Bu yılın ilk yarısında kullanıcılarla buluşması beklenen Oppo Find 9 ile ilgili detayların da ilerleyen zamanlarda netlik kazanması bekleniyor.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler