OnePlus 3 Tanıtımı Sonunda Yapıldı

Akıllı telefon pazarında çeşitlilik hemen her geçen gün artmaya devam ediyor. Standart olarak gösterilen üst düzey markaların yanı sıra artık hemen her kullanıcı türüne göre hitap eden akıllı telefonlarında pazara giriş yapmaya başladığını söyleyebiliriz. Bu noktada ise artık akıllı telefonlar arasında çok daha fazla kriter değerlendirilmeye de başlandı. Akıllı telefonun fiyat performans dengesi, bunun yanında sağlamlığı ve tasarımı gibi birçok özelliği de tercih edilirken göz önüne alınan kriterler arasında yer almaya başladı. Tüm bu kriterlere göre daha fazla kullanıcı çekmek için yepyeni markaların yepyeni akıllı telefonları da piyasaya girmeye başladı. İşte bu akıllı telefonlardan bir tanesi de OnePlus 3. Çin’in dev firması OnePlus tarafından geliştirilen dördüncü telefon olarak dikkatleri üzerine çeken OnePlus serisinin devamı olan OnePlus 3 bu bağlamda geçtiğimiz gün ilk defa duyuruldu. Eski serilere göre içerisinde çok daha kapsamlı değişiklikler barındıracak olan OnePlus 3 şimdiden ise kullanıcıların ilgi odağı oldu.

Tasarım Oldukça Tanıdık

Kısa süre önce duyurulan OnePlus 3 için detaylarda bir bir belli olmaya başladı. Bu noktada ilk belli olan detay ise telefonun tasarımı konusunda oldu. Ortaya çıkan görsellere göre OnePlus 3 telefonunun tasarımı aslında akıllı telefon pazarında geniş yer bulan HTC marka telefonların tasarımına oldukça benzer. Anten çizgilerin kullanıldığı tasarıma sahip olan OnePlus 3’ün şimdilik sınırlı olan özellikleri arasında açıklanan bir diğer özelliği ise USB 3.0 girişini destekliyor olması. Mini USB girişiyle bağlantı konusunda oldukça hızlı çözümler sunacak olan telefonun ayrıca kamera konusunda da bir hayli gelişmiş çözümler sunacağı düşünülüyor.

Kamera Altı LED Işık

Kamerada çok daha detaylı çekim yapabilmek için kamera lensinin hemen altında yer alan özel bir LED ışık kullanılacağı açıklandı. Yapılan açıklamalara şuan için sadece bu kadar ile sınırlı. Fakat yakın zamanda OnePlus 3 ile ilgili birçok yeni detayında paylaşılması bekleniyor. Bununla beraber olarak çok kısa bir süre sonra içerisinde OnePlus 3 telefonların da piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler