One Plus 3 Soft Gold rengiyle çok şık görünecek

One Plus 3 mevcut iki rengin yanına bir tanesini daha ekliyor. Hafif altın sarısı olarak nitelendirebileceğimiz One Plus 3 Soft Gold, çok yakında satışa sunulacak.

Dün, Weibo da yayımlanan bir görsel de One Plus 3’ün mevcut renklerine bir tane daha katacağına dair bir açıklama geldi. Açıklamanın One Plus tarafından yapıldığını da bildirelim.

Telefon üreticileri daha önce, standart ve kişisel olarak rahatça ifade edebileceğim şekilde çok kaba renkleri kullanıyordu. Son zamanlar da oldukça canlı renklerin yanında hem minimalist tasarımlar hem de buna uygun çok uçuk yani soft renkler görmeye de başladık.

Hatta bugün bir diğer haberimiz de iPhone 7’nin pembe altın rengindeki yeni versiyonuyla alakalı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

One Plus 3’ün hangi renkleri var?

OnePlus-3-0One Plus 3’e de mevcut renkleri olan altın ve grinin yanı sıra bir renk seçeneği daha eklenmesi çok hoş olmuş. Açıkçası amiral gemisi katili lakabını taşıyan bir cihazın daha sert renklerde olması beklenirken böyle bir renk hoş bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor.

Weibo, Çin’de yayın yapan bir mikroblog sitesi. Günde yaklaşık 100 milyon civarında gönderi paylaşılan site aslında ne tam olarak Twitter ne de Facebook tarzında. İkisinin de karışımı diyebiliriz.

One Plus 3’ün bu duyurusu bu sitede oldukça geniş yankı bulduğunu söyleyebiliriz. Hatta gelen yorumların çok büyük kısmı, bu renkten çok hoşlandıklarını da belirtmeyi ihmal etmemiş.

Başka değişiklik olacak mı?

Yapılan açıklamalarda çok fazla detay yok. Yani haberin sadece bir renk değişikliğinden başka bir detay içermediğini söyleyebiliriz. Buda açıkçası One Plus 3 için en azından bu versiyonunda donanımsal olarak veya başka bir değişiklik yapılmayacağı anlamına da geliyor.

Hatırlatma olsun, One Plus 3 bizlere nasıl bir donanımsal özellikler sunduğunu tekrar kısaca paylaşmak istiyoruz.

Cihaz Snapdragon 820 chipsetini kullanıyor. 6GB ram sahip cihazın ekranı 5,5 inç büyüklüğünde, ve Super AMOLED, 104 ppi piksel yoğunluğuna sahip. Cihazın çözünürlüğü ise FullHD.

16MP arka ve 8MP ön kamera bulunurken One Plus 3 raw dosya formatı çekebiliyor. Son olarak cihazdaki sabit depolama alanı 64GB.

Popüler Haberler

İlgili Haberler