Olimpiyatlara Özel Galaxy S7 Edge

Samsung’un akıllı telefon serisinin son ürünü olan Galaxy S7 Edge bu sene piyasanın en çok satan telefonlarından biri olmayı başardı. Apple’ın iPhone telefonlarıyla kıyasıya bir yarış halinde olan Samsung’un yarışta bir kademe öne geçmesine de olanak sağlayan Galaxy S7 Edge sunduğu yeni teknolojilerle beraber de en başarılı akıllı telefonlarından biri olmayı da başardı. Bununla beraber Galaxy S7 Edge serisinin bu kadar çok beğenilmesiyle beraber Samsung daha önce hiç uygulamadığı bir yöntemi de ilk defa Galaxy S7 Edge ile uygulamaya sürmüştü. Söz konusu yeni politikayla beraber Galaxy S7 Edge’in özel üretim versiyonlarıyla karşılaşmaya başladık. Daha önce Batman temasıyla üretilen özel seri Galaxy S7 Edge telefonların sayış rakamları istenen rakamların çok üzerinde seyredince Samsung bu alanda özel üretim ürünlerine devam etme kararı aldı.

Bu kez Olimpiyat Özel Teması Kullanılacak

Batman temasıyla beraber elde edilen başarı sorasında şimdide Samsung, Ağustos ayında Brezilya’da düzenlenecek olan olimpiyatlar için yeni bir tema hazırladı. Galaxy S7 Edge üzerinde yapılan tema çalışmasıyla beraber sınırlı sayıda üretilen yeni tasarım Galaxy S7 Edge ürünleri ise kısa süre içerisinde piyasadaki yerini alacak. Tasarımda olimpiyatlara özgü logolara yer verileceği açıklanırken bunun dışında renk seçimleri konusunda da farklı alternatifler kullanılacak. Mavi ve sarı renkler üzerine kurulu olacak iki farklı renk seçeneğiyle beraber gelecek olan özel tema için altın detaylarına da yer verilecek.

Olimpiyat Özel Galaxy S7 Edge Fiyatları Yükseltecek

Bununla beraber merak edilen bir diğer konu olimpiyat temasına sahip olan özel üretim Galaxy S7 Edge akıllı telefonların fiyatı oldu. Zira daha önce Batman özel üretim serisinde aynı teknoloji kullanılmasına karşın telefonun fiyatı özel seri olması nedeniyle standart Galaxy S7 Edge’ye göre bir hayli fazlaydı. Bu seri özel üretimde de aynı yolun izlenmesi bekleniyor. Yüksek fiyatlara rağmen olimpiyat temalı Galaxy S7 Edge telefonların ne kadar satacağı konusunda da henüz bir yorum yapılmadı. Fakat şirketin satış planlamasına bakılacak olursa şimdiden yeni tasarım akıllı telefonların müşterileri hazır.

Popüler Haberler

İlgili Haberler