Note 7 İçin İlk Resmi Video Geldi

Samsung’un amiral gemisi olarak gösterilen S serisinden sonra en büyük adımlarından biri Note serisi olmuştu. Yayınlandığı ilk andan itibaren gerek ekran boyutu gerekse de kullandığı akıllı kalem gibi çözümler sayesinde kısa süre içerisinde sektörde kendisine yer edinmeyi başaran Note serisi son olarak Note 5 ile piyasada ki yerini de almıştı. Oldukça beğenilen Note 5 ürününden sonra ise Samsung’un nasıl karar vereceği de merak konusu olmuştu. Zira Samsung ilk yaptığı açıklamalarda serinin artık sıra ile değil S serisine göre devam edeceğini açıklamıştı. Bu kararla beraber Note 7 duyurusu da yapılmıştı.

İlk Resmi Video Geldi

Note 7 duyurusunun yapılmasının hemen arkasından ilk resmi tanıtım için de gün sayılmaya başlandı. Tabi 2 Ağustos tarihinden önce bu konuda birçok sızıntı haberi de yapılmıştı. Yapılan haberle beraber Samsung’un yeni serisine ilişkin olarak birçok yeni detay paylaşıldı. Fakat ilk olarak resmi video dün itibari ile geldi. Güney Koreli teknoloji devi söz konusu videoyu bir reklam filmi olarak yayınladı.

Detaylar Ortaya Çıktı

Reklam filmi için ilk resmi videonun yayınlanmasının ardından ise detaylar artık ortaya çımaya ve kesinleşmeye başladı. Note 7 için videoda yer alan detaylara göre seride iris tarayıcısının olduğu kesinleşti. Bunun yanında ekran kilidi ve parmak izi gibi özelliklerde kesinleşmiş oldu. Videoda yer alan tüm detaylarla beraber tanıtımından hemen önce resmi ilk gösterimi de yapmış olan Samsung söz konusu paylaşımla beraber bir anda YouTube üzerinde en kısa sürede en çok izlenen videolardan da birinin sahibi oldu. İris tarayıcının detayları ve bunun yanında tasarım detayları gibi konularda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat çok kısa bir süre sonra zaten resmi tanıtım tarihinin olmasıyla beraber artık Note 7 serisine ilişkin tüm detaylarda ortaya çıkacak gibi. En azından rekalm filminin de fragmanı olarak gösterbileceğimiz video ile ürün tanıtımı da doğrulanmış oldu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler