Nokia 8 Akıllı Telefonları Ortaya Çıkmaya Başladı

Akıllı telefonlar arasında artık dev markalardan biri olmaya başlayan Nokia uzunca bir aradan sonra sonunda akıllı telefon dünyasında da istediği yeri elde etmeyi başardı. Kısa süre önce bu noktada ilk akıllı telefonları olan Nokia 6 serisi ile öne çıkan akıllı telefon devinin şimdilerde ise yeni seriler üzerinde çalışmalar yapmaya başladığını da görür oldu. Aslında Nokia 3310, Nokia 6, Nokia 3 derken yeni modelleri piyasada olmasa bile konuşulmaya başlayan markanın şimdiye kadar ki en başarılı modellerinden biri olacağı düşünülen Nokia 8 akıllı telefonları içinde detaylar ortaya çıkıyor.

Nokia 8 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Dediğimiz gibi Nokia akıllı telefonları ile daha uzun süre adından bahsettirecek gibi. Tüm bunlarla beraber markanın yeni seri akıllı telefonlarında da artık orta veya giriş seviyesi değil üst segment akıllı telefon özellikleri kullanması bekleniyor. Bu noktada yeni seri Nokia 8 telefonları da öne çıkmaya başladı.

Nokia 8

Markanın üst sınıf akıllı telefonlarından biri olacak olan Nokia 8 için ise ilk ortaya çıkan detaylara göre telefon Snapdragon 835 serisi işlemcilerle beraber gelecek. Bu bile üst sınıf bir akıllı telefon modeli olacağını gösterirken bunun dışında modelin 5.7 inç ekranlara sahip olması ve Super AMOLED ekranlarla beraber gelmesi de bekleniyor. Ayrıca içerisinde 8 GB ya da 6 GB Ram bellek barındıracağı düşünülen akıllı telefonların 2K çözünürlük değeri ile gündeme geleceğini de ekleyelim.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Her özelliği ile beraber iddialara göre en başarılı akıllı telefon modellerinden biri olacağı da düşünülen yeni seri akıllı telefonların bunun dışında merak edilen bir diğer detayı fiyatları konusunda da gündeme gelen yeni iddialar var.

Tüm bu özellikleri ile beraber Nokia 8 akıllı telefonlarının 460 dolar civarında bir satış fiyatı ile öne çıkması bu özelliklere göre de Ram seçimleri ve hafıza seçimlerine göre fiyat değişiklikleri de yaşanabileceği belirtiliyor. Bakalım Nokia 8 akıllı telefonları beklendiği gibi yüksek özellikler ve ideal fiyat aralığı ile beraber mi gelecek? Nokia böyle bir model sürerse yine gündem olacak orası kesin.

Popüler Haberler

İlgili Haberler