Moto Z Görselleri Geldi

Mobil teknolojiler sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Her ne kadar bazı markalar Apple, Samsung, HTC, LG gibi markalar ön plana çıkıyor olsa da akıllı telefon alanında sürekli birçok farklı markadan yeni telefon duyurusu yapıldığını da biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde de yeni bir akıllı telefon daha duyuruldu. Son duyurulan akıllı telefon ise bir dönem cep telefonlarıyla beraber adını sıkça duymaya başladığımız Motorola’nın akıllı telefon ürünü oldu. Daha önce birçok kez büyük firmalar tarafından satın alınan Motorola markasının uzun bir süreden sonra yeniden akıllı telefonlarıyla piyasaya giriş yapacağının da duyulmasıyla beraber yeni akıllı telefonun adı ve özellikleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Moto Z Oldukça İddialı

Bu noktada dev firmanın bir nevi geri dönüşü olarak gösterilen yeni seri akıllı telefon Moto Z için sürekli olarak yeni bazı özelliklerde ortay acıkmaya başladı. Son olarak ise telefonun tasarımıyla ilgili olarak yeni görseller paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde de yer alan tasarım epey bir beğenilen telefonun belli başlı teknik özelliklerinin de açıklanmaya başlandığını da belirtelim. Bu noktada teknik özelliklere de bakacak olursak aslında Moto Z modelinin orta segment akıllı telefonlara hitap ettiğini de söylemek mümkün.

Teknik Özellikler Kesinleşmedi

Moto Z için açıklanan yeni bilgilere göre kullanılacak olan teknik özelliklerin bazıları da ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak 3 GB Ram sunacağı iddia edilen akıllı telefonun bunun dışında ise Snapdragon 625 serisi işlemcileri kullanacağı da düşünülüyor. Ayrıca Super AMOLED ve Full HD çözünürlük desteği sunacağı da düşünülen telefonun 4K çekim yapabilen kamera ve 64 GB depolama alanıyla da geleceği iddia ediliyor. Fakat Moto Z için açıklanan daha doğrusu iddia edilen tüm bu özelliklerin henüz kesinleşmemiş olan özellikler olduğunu da bir kez daha belirtelim. Zira henüz markadan teknik özellikler konusunda resmi bir tanıtımın yapılmamış olması teknik özelliklerinde kesinleşmemesine de neden oluyor. Yakın zamanda Moto Z için belli başlı özelliklerinde kesinleşmesi bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler