Moto G5 Plus Akıllı Telefonlarının Özellikleri Belli oldu

Akıllı telefonlar arasında geç olsa da hızlı bir yükseliş yakalayan Motorola modeli akıllı telefonların satışları da bir hayli artış göstermeye başladı. Moto Z serisi ile beraber artık akıllı telefon alanında bu şekilde bende varım diyen markanın tüm bunlarla beraber yeni seri akıllı telefonlarının da gelmeye devam edeceği netlik kazandı. Kısa süre sonra tanıtımı yapılması beklenen yeni seri akıllı telefonlardan birisi de Moto G5 Plus serisi oldu. Aslında markanın bir diğer orta segment akıllı telefon modelleri olarak gösterilen yeni serinin tanıtımından önce görselleri de yayınlandı.

Moto G5 Plus Özellikleri Nasıl?

Görsellerinin yayınlanmasının hemen ardından tanıtımdan önce yeni seri Moto G5 Plus akıllı telefonlarının detayları konusunda da belli başlı iddialar netlik kazanmış oldu. Söz konusu akıllı telefonların ilk dikkati çeken özelliği ise işlemcileri oldu.

Moto G5 Plus

Snapdragon 625 serisi işlemciler ile beraber gelen akıllı telefonların bunun dışında 2 GB Ram bellek miktarı ile beraber geleceğini de ekleyelim. Hem artan Ram bellek miktarı hem de geliştirilmiş işlemcileri ile beraber 5.2 inç ekran boyutu gibi ideal bir boyutla beraber geleceği düşünülen akıllı telefonun ekstra birçok özelliğinin bulunacağı da iddialar arasında.

Ekstra özellikleri içerisinde ise parmak izi okuyucu, çift SIM kartı özelliği gibi birçok ayrıcalığı bulunan akıllı telefonların daha birçok ekstra özelliğe de sahip olacağı düşünülüyor. Toplamda 12 MP değerinde olacak olan bir arka kamera ile beraber gelen akıllı telefonların ön kamerasında ise 5 MP değerinin kullanılması bekleniyor.

Moto G5 Plus Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Tüm bu özellikleri ile beraber yeni seri Moto G5 Plus akıllı telefonlarının MWC 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bu etkinlikle beraber tüm özellikleri de kesinlik kazanacak olan Moto G5 Plus akıllı telefonları ne kadar başarı elde eder bilinmez ama yayınlanan bu özellikler gerçekse eğe sadece orta segment bir akıllı telefon modeli ile karşı karşıya kalacağız.

Bunun dışında modelin daha ne gibi yenilikleri olacağı ve daha ne gibi bir teknik tasarıma sahip olacağı konusunda ise yapılacak tanıtımı beklemek gerekecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler