Microsoft Yeni Bilgisayarını Yanlışlıkla Sızdırdı

Microsoft Surface serisi hibrit bilgisayarlar arasında kendine oldukça başarılı bir yer edinmesiyle biliniyor. Serinin yeni üyesi Surface Pro 5 ise merakla beklenirken Microsoft’un resmi sitesinde ortaya çıkan bir görsel yeni bilgisayarın yanlışlıkla sızdırılmış olabileceğini gösteriyor.

Surface Pro 5’e ait olduğu iddia edilen görsel Microsoft’un Fransa sitesinde yayınlandı. Görselin ismi de “win10-feature-surface-pro-5-z” olarak karşımıza çıktı. Yayınlanan görselde Surface bilgisayar ve beraberinde Surface Pen yer alıyor. Görselde cihazla ilgili hiçbir özellik yer almıyor fakat görselin bu şekilde sızma ihtimali şimdiden büyük yankı uyandırmış durumda. Microsoft sayfada değişikliğe giderek görselin ismini “Surface Pro 4” olarak değiştirdi fakat paylaşılan görselin gerçek isminde hala Surface Pro 5 ifadesi yer alıyor. Görsel yanlış bir şekilde mi isimlendirildi yoksa yeni model yanlış zamanda mı paylaşıldı henüz belli değil. Konu hakkında hiçbir resmi bilgi de paylaşılmadı.

Surface Pro 5 Ekibi LinkedIn’de

Ayrıca serinin yeni bilgisayarı Microsoft Surface Pro 5 hakkında başka bir ipucu daha yakalandı. Bir Microsoft çalışanının LinkedIn hesabında yeni Surface Pro 5 ile bilgiler bulunuyor. Bu kişinin ekibiyle birlikte Xbox, Holo Lens ve Surface Pro 5 çalışmalarını gerçekleştirdiği görülüyor. Microsoft Surface Pro 5 hakkında pek çok iddia ortaya atılmasına rağmen cihazın detaylı teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgi kaydedilmiş durumda değil. Cihazın tanıtacağı tarih net olarak bilinmese de ilerleyen zamanlarda Microsoft Surface Pro 5 ile ilgili yeni detayların gelmesini bekliyor olacağız.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler