Microsoft Surface Hepsi Bir Arada PC Modeli Geliyor

Microsoft Surface hepsi bir arada PC modeli çıkarmayı planladığına dair ortaya çıkan detaylar kuvvetlenmeye devam ediyor. Bilindiği üzere kısa bir süre önce ortaya çıkan haberlerle birlikte Microsoft tarafından Surface ürünleri üzerinde büyük bir değişikliğe gitmesinin planlandığı gün yüzüne çıkarılmıştı.

Başarının Devamı Hedefleniyor

Kısa bir süre önce satışa sunulmalarına rağmen Microsoft Surface ikisi bir arada modellerinin büyük bir ilgi gördüğü herkes tarafından biliniyor. Microsoft Surface hepsi bir arada PC modeli projesiyle birlikte firma yakaladığı başarıyı hem devam ettirmek hem de daha yüksek satış rakamlarına çıkmayı hedefliyor.

Microsoft Surface hepsi bir arada PC modeliyle ilgili olarak henüz teknik detayları bilinmiyor. Kısa bir süre içerisinde cihazda yer alacak olan donanımların gün yüzüne çıkmaya başlayacağı tahmin ediliyor.

Microsoft Surface Hepsi Bir Arada PC Ne Zaman Çıkacak?

Teknik detaylarda olduğu gibi Microsoft Surface hepsi bir arada PC modelinin ne zaman satışa sunulacağı da adeta bir sır gibi saklanıyor. Teknoloji dünyasında faaliyet gösteren çeşitli haber kaynakları tarafından yapılan yorumların ışığında cihazın 2017’nin ilk yarısı itibariyle resmi olarak satışa sunulacağı düşünülüyor. Her ne kadar düşünceler 2017 yılının ilk yarısını gösterse de Microsoft Surface hepsi bir arada PC modeli için Microsoft tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor.

Rakipleri Güçlenmeye Devam Ediyor

Son zamanlara hepsi bir arada modellerin yer aldığı pazarda küçülmelerin yaşandığı görülse de Microsoft Surface hepsi bir arada PC modeli ile birlikte pazarda da ciddi bir hareketlenmenin başlayacağı ifade ediliyor. Hepsi bir arada modellerle Lenovo ve Apple markaları ise liderlik konumlarını korumakta olup, her iki firma tarafından da hepsi bir arada modeller üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Microsoft Surface hepsi bir arada PC modelinin satışa sunulması durumunda Apple ve Lenovo modellerinin satışlarında nasıl bir değişimin meydana geleceği merak ediliyor.

Geçen sene açıklanan rakamlarda hepsi bir arada modellerin toplamda 14 milyonluk bir satışa rakamına sahip olduğu görülmüştü. Bu yıl itibariyle satışların 12 milyon seviyesine düşeceği tahmin ediliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler