MacBook Pro İçin Oyuncu Ekran Kartı Sürümleri Gelecek!

Teknolojik ürünler bakımından ürünlerin isimleri dahil marka olarak görüldüğü Apple ürünleri, farklı amaçlar ve çeşitli kullanım ihtiyaçları için tercih ediliyor. Ofis kullanımı, günlük hayattaki işlerde kullanmak veya yazılım geliştirmek! Apple cihazları için bu amaçlarda kullanabileceğiniz Macbook ürünleri tam bir performans abidesi olarak sizlere hizmet veriyor. Ancak bu modeldeki ürünlerin tek eksik olduğu nokta, güçlü bir ekran artının bulunmaması!

Oyun veya çeşitli grafik alanlarda ihtiyaç duyduğunuz ekran kartları, Apple Macbook ürünleri için tercih edilebilir bir özellik olarak görünmüyor. Ancak bunu yıkmayı isteyen ve bununla alakalı bir olan The Wolfe projesi, Macbook Pro cihazları için ekran karı dönemini başlatmayı planlıyor. Böylelikle bu özel üretim Macbook Pro cihazlarıyla beraber oyun ve benzeri grafik performansını elde etmeniz mümkün.

The Wolfe ile Masaüstü Ekran Kartları Kullanılacak!

Bildiğiniz üzere diz üstü bilgisayar modellerinde, optimize edilmiş ve mobil sürüm olarak adlandırılan ekran kartları kullanıyor ve tercih ediliyor. Ancak bunlar, günümüz oyunları için pek yeterli olamıyorlar. Bunun için geliştirilen The Wolfe projesi ile GTX 950 ve GTX 970 modelindeki ekran kartlarını Apple Macbook Pro cihazında görmek mümkün.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise bir diz üstü bilgisayara güçlü bir performans masaüstü ekran kartının küçük düzeltmelerle beraber takılıp kullanılabilecek olması. Bu sayede yazılım ve ofis kullanımı için tercih edilen Macbook Pro cihazlar, tam bir oyuncu bilgisayarlarına dönüşmesi mümkün!

Bu ekran kartı sayesinde macbook Pro cihazı, AAA pc oyunlarını oynatabilecek seviyeye gelecek. Yani piyasadaki neredeyse bütün oyunları yüksek performansta ve yüksek FPS ayarlarında çalıştıracak. Ayrıca ilerleyen zamanlarda GTX 10 serisinden ekran kartları da bu projeye dahil edilerek üretilebilirse, Hologram ve sanal gerçeklik alanında da başarılı bir ürün olması planlanıyor. Bu sayede tam bir performans ürünü olarak gelen Macbook Pro, hem yüksek şarj süresi hem de keyifli bir kullanım imkanı sunacak.

Özel seri Macbook pro fiyatı açısından önemli düzeyde bir artışın olması da bekleniyor. Hele ki ülkemizde 5 bin tl gibi fiyatlara satılan bu cihaz, modifiyeli haliyle 8 ile 10 bin arasında fiyatlara satılması muhtemel olarak karşılanıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler