LG X Fast İle Gündemde

Akıllı telefonların en başarılı markalarından biri olan LG, son dönemde akıllı telefon serileriyle epey bir gündem gelmeye başladı. İlk olarak G serisi hemen ardından ise gelen V serisi ile beraber artık bu alanda kendisini de kanıtlamayı başarmış olan LG, şimdilerde ise V20 serisi ile gündeme gelmeye başladı. LG V20 ile üst segment telefonlar alanında adı daha çok duyulmaya başlayan teknoloji devinin yeni serisi ile ilgili birçok detay da merak konusu olmuştu. Telefonun yeni serisi ile ilgili ilk detayları ortaya çıkarken bunun yanında şimdilerde LG’nin bir başka yeni serisi olan LG X Fast gündeme gelmeye başladı.

Orta Segment İçin Yeni Üye

Telefonun gündeme gelmesinin hemen ardından telefon ile ilgili ilk detaylarda belli olmaya başladı. Bu noktada telefonun ilk olarak hangi segmete dahil olacağı merak konusu olmuştu. LG’nin verdiği bilgilere göre yeni seri orta segment ürünü olarak kullanıcılara sunulacak. Orta segment ile üst segment arasında bir ürün olacak olan LG X Fast’in ilk özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan özelliklerin ise henüz doğrulanmadığını da belirtelim.

Teknik Detaylar Beğeni Topladı

Belli olan ilk teknik detaylara göre ise telefon 5.5 inç ekran boyutu kullanacak. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan telefonun ekran çözünürlüğünün ise 2K olacağı açıklandı. Bu noktada ekran boyutu ve çözünürlüğü konusunda epey bir başarı elde edeceği düşünülen telefonun bunun dışında Snapdragon 808 işlemciye de sahip olacağı da açıklandı. İşlemci ise 3 GB Ram bellek miktarı ile beraber desteklenecek. 3 GB Ram’in yanında ise depolama alanı olarak telefonun 32 GB dahili depolama alanı sunacağını da belirtelim. Tüm bu özellikleriyle beraber LG’nin bir başka serisi olacak olan LG X Fast serisinin çıkış tarihi içinse 5-7 Eylül tarihlerinin gösterildiğini de belirtelim. Zira bu tarih içerisinde de fiyat açıklamasının da yapılması bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler