LG Watch Style İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıkıyor

Akıllı saat dünyasına Watch modelleri ile beraber giriş yapan LG, şimdilerde yeni seri akıllı saatleri üzerinde çalışmaya başladı. İddialara göre markanın en başarılı akıllı saat serisi olacak olan yeni akıllı saatlerde de doğrudan Android Wear 2.0 işletim sistemi kullanılacağı da iddia ediliyor. Haliyle sadece bu özelliklerine baktığımızda bile LG akıllı saatlerinin epey bir ilgi görmesinin beklendiğini belirtelim. Tüm bu detayları ile beraber büyük merakla beklenen yeni seri akıllı saatlerin belli başlı detayları da belli olmadı değil. Özellikle genel olarak saatlerin tasarımı ve teknik özellikleri ile ilgili bazı bilgiler elde ediliyor. LG Watch Style modeli olacak olan seri ile ilgili ise yeni detaylarda paylaşıldı.

İki Farklı Saat Modeli Gelecek

Zaten LG’nin iki farklı saat modelini piyasaya süreceği belirtilmişti. Bu modeller içerisinde ilk seri LG Watch Style olarak belirlenmiş ve genel olarak bu saatin ne gibi özelliklere sahip olduğu da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştı. İlk seri için oraya çıkan detaylara ise şimdilerde yenileri eklendi. Yeni gelen detaylara göre LG Watch Style akıllı saatleri 1.2 inç bir ekrana sahip olacak.

LG Watch Style

Sport modeli göre daha düşük olan bu ekran boyutlarının yanı sıra saatlerin ekran çözünürlüğü için ise 260 X 360 değerinin kullanıma sunulacağı da belirtildi. Söz konusu saat bilgileri ile ilgili olarak belli olan tek detaylarda bunlarla sınırlı kalmıyor.

LG Watch Style Serisi Daha Düşük Özelliklerle Geliyor

Ekran boyutu dışında genel olarak da Sport modele göre biraz daha düşük özelliklere sahip olan akıllı saatin ekran özellikleri dışında p-OLED ekranları ve 512 MB gibi bir Ram değeri olacağı da belirtiliyor. LG Watch Style için bu iddiaların dışında batarya konusunda ise 260 mAh kapasiteli serilerin kullanıldığını da belirtelim.

Tüm bu özellikler değerlendirildiğinde orta sınıf akıllı saat serilerine dahil olacağı düşünülen akıllı saatlerin uygulama desteği ve sensörleri konusunda ise nasıl bir sisteme sahip olacağı henüz netlik kazanmış değil. Fakat modelin bu konuda da uygulama desteğinin oldukça ideal olması bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler