LG V30 Beklentilerden Daha İyi Bir Modeli Olabilir

Akıllı telefonların dev markalarından biri haline geldiği netlik kazanmış olan LG’nin artık sadece tek seri akıllı telefonlar üretmediğini biliyoruz. Tıpkı Samsung’un izlediği yol gibi iki farklı amiral gemisi serisi üretme kararı alan ve LG G serilerine ek olarak LG V serilerini de piyasaya süren marka şimdilerde LG G6 akıllı telefonları için hazırlanıyor olsa da aslında teknoloji devinin bir yandan da LG V30 akıllı telefonları üretmek için harekete geçtiği ortaya çıktı.

LG V30 akıllı telefonları için ise yeni özellikler bir bir ortaya çıkmaya başladı. LG G6 akıllı telefonları için beklenen özelliklerden daha yüksek özelliklere sahip olacağı bilinen LG V30 akıllı telefonları için beklenen özelliklere geçelim.

Yeni Seri İşlemciler Bu Modelde

LG G6 akıllı telefonları içerisinde teknoloji devi yetiştiremediği için mi yoksa modele uymadığı için mi tam netlik kazanmadığı fakat Snapdragon 835 serisi işlemciler yer almayacağı kesinleşti. Yeni seri işlemcilerin kullanılamıyor olması üst segment bir akıllı telefon için oldukça kötü bir haber olarak karşımıza çıkıyor.

LG V30

Bu durumda markanın satışlarında düşüş yaşanacağı düşüncesi bile oluştu. Fakat LG bu açığını yeni amiral gemisi modellerden bir diğeri olan LG V30 serisi ile kapatacak. İddialara göre LG V30 içerisinde ilk olarak Snapdragon 835 serisi işlemciler dikkat çekecek.

LG G6 Akıllı Telefonlarında Daha Üstün Bir Model

Eğer ilk iddialar gerçekse yeni seri akıllı telefonlar LG V30 kısa süre sonra çıkış yapması beklenen LG G6 akıllı telefonlarında çok daha üstün özelliklere sahip olacak. Kısa süre sonra LG G6 tanıtımını göreceğiz fakat LG V30 akıllı telefonlarının ne zaman çıkış yapacağı ya da ne zaman tanıtılacağı konusunda he hangi bir bilgi bulunmadığını da söylemek gerekiyor.

Fakat yeni seri akıllı telefonların tanıtılmasının hemen arkasından bu serinin de tanıtılacağı düşüncesi de ortaya çıkmaya başladı. LG bu konu hakkında da net bilgileri vermiş değil. Yani çok yüksek özelliklere sahip olsa da yeni seri akıllı telefonlar hakkında henüz özellikler konusunda da serinin detayları konusunda da çok fazla bilgimiz yok.

Popüler Haberler

İlgili Haberler