LG V20’den Yeni görüntüler

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan LG, ilk etapta G serisi ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek için sürekli yeni çalışmalar yapmaya başladı. G serisindenn sonra bir diğer akıllı telefon serisi V serisini piyasaya süren LG, bu noktada ilk olarak V10 ile kullanıcıların karşısına çıktı. V10 ile istediği başarıyı yakalayan LG ilk etapta V10 telefonlarının devam serisinin yapmayacağını açıklasa da sonradan telefonun gördüğü ilgiye karşılık olarak V10 serisinin de devam ürünleri geleceği açıklandı. Serinin devam ürünleri için ilk adım ise LG V20 ile yapıldı. Yakın zaman önce LG V20 telefonlarını duyuran dev marka LG, şimdilerde ise telefonun teknik detaylarıyla ilgili yeni bilgiler paylaşmaya başladı.

Teknik Özellikler Üst Segmente Hitap Ediyor

Yeni seri ile beraber artık telefonun belli başlı teknik özelliklerinin de açıklandığını belirtelim. Öncelikle ekran konusunda gelen bilgilere göre LG V20 üzerinde 5.7 inç ekran bulunacak. Buna ek olarak ekran çözünürlüğü Quad HD ve ekran teknolojisi de IPS olacak gibi. Şuan için ilk gelen bilgiler bu yönde. Bunun dışında yine LG kaynaklı bilgilere göre telefonda yeni nesil işlemci kullanılacak Snapdragon 820 ile güçlendirilecek olan LG V20 4 GB Ram ile üst segment için giriş seviyesinde bir telefon olmaya da aday.

İlk Görüntüler Gelmeye Başladı

Telefonun teknik detaylarının da ortaya çıkmasıyla beraber telefona ilişkin ilk görüntülerde gelmeye başladı. Öncelikle serinin yeni ürünün tasarımını ortaya koyan görsellerde bunun dışında arka kapakta bir parmak izi bölümü yer aldığı da gözleniyor. LG tarafından resmi tanıtım yapılmasa da LG V20’nin parmak izi ve benzeri birçok sensörü de içerisinde bulunduracağı son sızan görsellerle beraber kanıtlanmış durumda. Samsung ve Apple’a rakip olarak LG tarafından piyasaya sürülecek LG V20 tüm bu özellikleriyle beraber büyük bir merakla da bekleniyor diyebiliriz. Telefonun satış rakamlarının ise şimdiden beklentileri karşılayacağı görüşü var.

Popüler Haberler

İlgili Haberler