LG V20 Kamera Performansı Ortaya Çıkıyor

LG’nin akıllı telefonlarının artık akıllı telefon pazarında kendisine kalıcı bir yer edindiği kabul edilebilir bir gerçek. Özellikle üst segment akıllı telefonlar arasında büyük oranda ilgi gören G serisiyle beraber bir adım öne çıkan ve kendisini kanıtlayan teknoloji devi elde ettiği bu başarı sayesinde kısa süre içerisinde de yeni seri akıllı telefonları içinde çalışmalarını başlatmıştı. Özellikle akıllı telefon alanında orta ve giriş segment telefonunun dışında üst segment telefonlara yönelen LG’nin bu alanda son üyesinin ise LG V20 olacağı da açıklandı. Yapılan açıklamanın ve yeni telefonun duyurulmasının hemen ardından da LG’nin yeni seride hangi özelliklere yer vereceği de merak konusu olmuştu.

Yeni Özellikler Ortaya Çıkmaya Başladı

Telefonun duyurulmasının hemen ardından ise bazı özellikler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak tasarımı konusunda belli başlı detayların ortaya çıktığı seride, tasarımsal olarak metal kasa tercinin yapıldığı belirtilmişti. Tamamı metal kasaya sahip olacak olan tasarımıyla beraber LG V20 serisinin ayrıca çift ekran teknolojisi ile kullanıcılara sunulacağı da belirtiliyor. Böylece multimedya desteği konusunda da epey iyi çözümleri kullanıcılara sunacak olan telefonun yavaş yavaş testlerinin de başladığı haberleri gelmeye başladı. İlk testler ise tüm belli olan özelliklerine karşın kamera konusunda oldu.

LG V20 İle İlk Çekimler Başladı

Bu noktada serinin yeni üyesi olacak olan LG V20’nin kamera testlerinin de başladığı belirtildi. Hatta iddialara göre telefonun kamerasıyla çekildiği belirtilen ilk görüntü de yayınlandı. 4K çekim yapabileceği açıklanan telefonun ilk çekim görüntüsü de yine 4K oldu. Hemen hemen her detayın ortaya çıktığı görselle beraber ne kadar etkili bir seriyi kullanıcılara sunacağı da kesinleşen LG’nin bundan sonrada serinin yeni üyesi için benzer paylaşımlara yer vereceği de belirtiliyor. Yani artık LG V20 ile ilgili çok daha fazla paylaşım ve çok daha fazla özellik açıklamalarının yapıldığını da görebileceğiz. Bununla beraber telefonun Eylül ayı içerisinde çıkışını yapacağı da düşünülmekte. Bu nedenle ilerleyen dönemde serinin yeni üyesine ilişkin çok daha fazla haber ile karşılaşmaya da başlayacağız gibi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler