LG V20 İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

LG’nin akıllı telefon alanında sürekli olarak yeni modeller ile gündeme geldiğini biliyoruz. Özellikle son dönemde ana seri akıllı telefonları olan G serisinden sonra yeni seri akıllı telefonlarıyla da gündeme gelen LG, son olarak ise V10 serisini piyasaya sürmüştü. V10 serisinden sonra ise yeni serinin beğenilmesiyle beraber LG V20 serisini de piyasaya sürmeye hazırlanan LG’nin yeni telefonu ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Yakın bir süre sonra piyasaya sürülmesi beklenen serinin yeni üyesinin ilk detayları da epey bir beğeni topladı.

4 Kamera Ortaya Çıktı

Bu noktada yeni seri LG akıllı telefonların ortaya çıkan ilk detayları da kamera özellikleri oldu. Zira kamera özellikleri konusunda LG’nin bu seride epey olumlu sonuçlar verecek olan teknolojiler tercih ettiğini de söylemek gerekiyor. Ortaya çıkan özelliklere göre yeni seri akıllı telefonda son dönemde standart hale gelen çift arka kamerada kullanılacak. Çift arka kamera teknolojisinin de ortaya çıkmasıyla beraber LG V20’nin başka detaylarının da ortaya çıkmaya başladığını da belirtelim. Zira her ne kadar artık arka kameranın çiftlenmesi birçok seride gözükse de LG V20 serisinde ön kısımda da çift kamera yer alacağı da açıklandı. Böylelikle telefonun 4 kameraya sahip olacağı da ortaya çıkmış oldu.

Çift Ekran İle Gelecek

Bununla beraber LG V20 serisinde iki farklı ekranda kullanılacağı da açıklandı. Telefonda kullanılacak olan ilk ekran 5.7 inç boyutunda olurken diğer ekranın ise 2.1 inç ekran boyutunda olacak. Her iki ekranla beraber bu alanda üst düzey bir deneyim sunacağı da açıklanan LG V20’nin tüm bunlarla beraber işlemci ve Ram miktarı konusunda telefonun üst segmente hitap edeceği de düşünülüyor. Snapdragon 820 yeni nesil işlemci ile beraber 4 GB Ram miktarı da kullanacak olan telefonun ayrıca Android’in son versiyonu ve 2K çözünürlük ile beraber geleceği de açıklandı. Tüm bu özellikleri ile beraber LG V20’nin Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülmesi de bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler