LG V11’in Geleceği Kesinleşti

Akılı telefon serileriyle başarıyı yakalayan ve bu alanın aranan markalarından biri haline gelen LG, artık sadece G serisi akıllı telefonlarıyla da anılmıyor. Bunun dışında dev firma orta ve giriş seviyesi telefonlarıyla da adından sıkça söz ettirmeye başladı. Özellikle giriş seviyesinde fiyat performans dengesini de oldukça iyi oluşturan LG, her geçen sene yeni bir modelle de adını duyurmaya başladı. Geçtiğimiz senede gerek kasa tasarımıyla gerekse de teknik özellikleriyle beğeni toplayan LG V10 serisini piyasaya süren LG, büyük oranda beğeni kazanmıştı. Birçok etkiye dayanıklı olan LG V10 serisinin bu kadar beğenilmesi ise LG’nin bu seriye de devam etme kararı almasına neden olmuştu. Bu bağlamda beklenen haberde geldi ve LG V11 haberi geldi.

Ekim Ayında Piyasada

Henüz LG V11 ile ilgili resmi bir açıklama ya da tanıtım yapılmadı. 5.7 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen yeni telefonların belli olan tek özelliği ise kasasının askeri güvenlik derecesine sahip olacağı oldu. Toza, suya karşı dayanıklı olması beklenen kasanın dışında henüz yeni seri telefon için belli olan bir detay olmadığını da belirtelim. Henüz özellik açıklaması yapılmasa da çıkış tarihi konusunda da LG’ye oldukça yakın olduğu bilinen kaynaklardan haberler gelmeye başladı. Genel olarak çıkış tarihi içinse Ekim ayının düşünüldüğü belirtiliyor.

Seri LG V20 Olarak Devam Edebilir

Bununla beraber telefonun adı konusunda da henüz netleşmiş bir bilgi olmadığını belirtelim. LG tarafından yapılacak açıklamayla kesin olarak belli olacak olan detaylarla beraber telefonun adının LG V20 olarak da devam edebileceği düşünülüyor. Tüm bunlarla beraber LG’nin yeni amiral gemisi olmasa da geniş ekran telefonları arasındaki en iddialı ürünlerinden biri olmayı başaracak gibi gözüken LG V serisinin Ekim ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Telefonda dayanıklı kasa dışında ne gibi özelliklerin kullanılacağı ve bir önceki seride olduğu gibi teknik özelliklerin üst sınıfta tutulup tutulamayacağı da merak konusu. Bunun için LG tarafından yapılacak tanıtımı beklemek gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler