LG G6’nın Prototip Görselleri Ortaya Çıktı

MWC 2017’ye çok az bir zaman kala merak edilen telefon LG G6 ile ilgili önemli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce detaylı çizimleri sızan modelin şimdi de prototip görüntüleri sızdırıldı. Görüntülere göre cihazın detaylı çizimler ile benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün.

Prototip aşamasında olan cihazın çeşitli bölgelerinde boşluklar ve test için bağlanmış bazı kablolar bulunuyor. Yine de LG G6‘nın tasarımı hakkında fikir sahibi olma şansımız var. Çerçevelerin daraltılmış olduğu ön kısım sayesinde kullanıcıların neredeyse çerçevesiz ekran özelliğine sahip olması bekleniyor. 5.7 inçlik ekran ise ince çerçeveye rağmen telefonun büyük görünmesini sağlıyor.

LG G6 hakkında merak edilen detaylardan biri de tasarım konusu ve malzeme tercihiydi. Daha önce gelen iddialar cihazın arka kısmında cam yüzey bulunması yönündeydi. Gelen prototip görseli ise yuvarlatılmış kenarlara sahip modelin arkasında kalın bir plastik kullanıldığını gösteriyor. Plastik arka kısmın prototip sürecini kolaylaştırmak ve orijinal tasarımı gizlemek amacıyla kullanılma ihtimali de bulunuyor. USB-C girişi ve hoparlör cihazın alt kısmında yer alırken parmak izi okuyucu arka ve çift kamera özelliği cihazın arka kısmında yerini alıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler