LG G6 İşlemcileri İçin Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getirmesi beklenen LG G6 serisi akıllı telefonlar için yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Telefonların artık hem tanıtımı hem de çıkışı için çok kısa bir süre kaldığının bilinmesi ile beraber yeni seri akıllı telefonların özellikleri de daha fazla ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada seride kullanılacak özellikler arasında en çok merak edileni ise LG G6 İşlemcileri olmuştu.

Aslında işlemcilerin konuşulması bir tesadüf değil. Çünkü LG için bir işlemci stok sorunu yaşandığı belirtilmişti. Samsung’un Snapdragon 835 serisi işlemciler için stoklarının tükettiği iddialarının gündeme gelmesi ile beraber LG G6 İşlemcileri için üst düzey olmayacağı iddiaları gündeme gelmişti.

LG G6 İşlemcileri Kesinleşti Mi?

Tüm bu iddialarla beraber amiral gemisi serisi olmasına rağmen akıllı telefon devinin yeni seri işlemcileri kullanamayacağı görüşü de artış göstermeye başladı. LG G6 İşlemcileri için son gelen iddialarda bu durumu doğrular nitelikte oldu. Son iddialara göre LG G6 İşlemcileri yeni seri değil bir önceki nesil olarak kalan Snapdragon 821 serisi olacak.

LG G6 İşlemcileri

Eski seri işlemcilerle beraber gelmesi her ne kadar işlemcilerin performansı üst düzey olsa da LG G6 akıllı telefonları için bir hayal kırıklığını da ortaya çıkarıyor. Yeni seri akıllı telefonların performanslarının haliyle diğer amiral gemisi akıllı telefonlara göre düşük kalacağı bile ortaya atılmaya başlandı.

LG Açıklama Yapmadı

Yeni amiral gemisinde hangi işlemcilerin kullanılacağı konusunda uzun süredir bu şekilde iddialar ortada dolaşmaya devam ediyor. LG G6 İşlemcileri için net bilgiyi almak için ise LG’nin bir açıklama yapması bekleniyor. LG tarafından yapılacak olan açıklama ile kesin olarak yeni seri işlemcilerin neler olacağı ortaya çıkacak. Elbette bu açıklamadan önce hala yeni seri işlemcilerin kullanılıp kullanılmayacağı konusu gelen tüm bilgilere rağmen iddia olarak kalmakta.

Bakalım yeni seri için eski işlemciler kullanılırsa nasıl bir etki yapacak? LG G6 satışları bu durumda düşük kalabilir mi? Yoksa LG beklenenin aksine bir sürpriz yaparak yeni seri işlemcilerle beraber çıkış yapabilir mi? Tüm bunlar için şu an beklemek gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler