LG G6 İçin Yeni İddialar Gelmeye Başladı

Akıllı telefon dünyasında kendisine kalıcı yer edinmeye çalışan markalardan birisi de LG olarak karşımıza çıkmakta. Son olarak G serisi ve V serisi ile beraber kullanıcıların karşısına çıkan marka G serisini artık amiral gemisi serilerinden de biri haline getirdi.Son olarak LG G5 ile sektörde yer alan markanın şimdilerde ise yeni nesil akıllı telefonları LG G6 için çalışmalarını hızlandırdığı ortaya çıktı. Kısa süre sonra duyurulması beklenen yeni model LG G6 akıllı telefonları için ise son gelen iddialar telefonun nasıl bir seri olacağını da yavaş yavaş oraya koymakta.

Su Geçirmez LG G6 Model İle Karşılaşabiliriz

Bu noktada LG G6 akıllı telefonları için ortaya atılan son iddialarda telefonun su geçirmez olabileceğinden söz ediliyor. Aslında birçok akıllı telefon markasının son dönemde yeni amiral gemisi serileri için su geçirmezlik özelliklerini sunduğunu biliyoruz. ıP68 ve IP67 sertifikalarına sahip olan modellerin sayısının sürekli olarak artmasıyla beraber LG G6’nın ilk fotoğraflarında su geçirmez bir model olmayacağının ortaya çıkması eleştiriler almasına neden olmuştu.

LG G6

Fakat LG tarafından konu hakkında herhangi bir doğrulamada yapılmamıştı. Bu nedenle telefonun hala su geçirmez olup olmayacağı konusunda net bilgiler yoktu. LG tarafından yayınlanan son videoda ise telefondan beklentiler adı altında bir anket yapıldığı görülüyor. Anketle beraber ise kullanıcılardan su geçirmezlik özelliğine vurgu yapan ifadeler gelmesi ve LG’nin de G6 için bu videoyu yayınlaması telefonun su geçirmez özellikler beraber geleceğinin de bir kanıtı oldu.

Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıkmıştı

Tüm bunlarla beraber yeni modelin tasarım özellikleri de yayınlanan render görselleri ile beraber yavaş yavaş ortaya çıkmıştı. Tasarım konusunda ve belli başlı özellikleri konusunda detayların belli olduğu iddia edilen seride şimdide su geçirmezlik özelliğinin öne çıkmasıyla beraber LG G6 akıllı telefonları için geri sayımın başladığını söyleyebiliriz.

Rakiplerinden daha erken pazara giriş yapacak olan modelin daha ne gibi özellikleri bulunacağı ve rakiplerini geride bırakıp bırakamayacağı ise merak konusu oldu. Özellikle telefonun fiyatı konusunda rakipleri ile yeni bir rekabete girebileceği de düşünülmekte.

Popüler Haberler

İlgili Haberler