LG G5 Ve G4 İçin Yeni Güncelleme

Akıllı telefon pazarına kısa süre içerisinde yeni serileri ile girmeye hazırlanan LG, 6 Eylül tarihinde yeni serisi LG V20’nin tanıtımını yapacağını duyurmuştu. Yeni serisi ile beraber üst segment akıllı telefonlar sınıfına hitap edecek olan LG, yeni serisinin belli olan ilk özellikleriyle de büyük oranda beğeni toplamayı başardı. Serinin yeni üyesi tüm ekstra özellikleri ile merakla beklense de LG’nin eski serileri içinde sürekli olarak yeni güncellemeler yayınladığını biliyoruz. Özellikle son dönemde amiral gemisi olarak gösterilen modellere yazılım desteği vereceğini açıkladıktan sonra ardı ardına yeni güncellemeler yayınlan LG, geçtiğimiz günlerde de bir güncelleme daha yayınladı.

Sadece LG G5 Ve G4 İçin

Yayınlanan yeni güncelleme ise teknoloji devinin sadece amiral gemisi olan modelleri için geçerli oldu. Geçtiğimiz ayalarda piyasaya sürülen LG G5 ve bir önceki seri olan G4 için yayınlanan yeni güncellemenin içeriğinin de ortaya çıktığını biletelim. Zira yayınlanan güncelleme ile beraber her iki modelinde çok daha kararlı hale getirildiğini de belirtmek gerekiyor. Bu noktada yayınlanan yeni güncellemenin özellikle güvenlik iyileştirmeleri de içerdiğini de belirtmek gerekiyor. Zira söz konusu güncelleştirmenin yayınlanma nedeninin de güvenlik olduğunu da belirtelim.

LG G5 Kilit Ekranı İyileştirmesi Aldı

Bu noktada ilk olarak LG G5 için yayınlanan güncelleştirmenin dikkat çektiğini de belirtelim. Söz konusu güncelleştirme ile beraber LG G5 kilit ekranının değiştiği de belirtildi. Kilit ekranında yapılan iyileştirmelerle beraber telefonun güvenlik konusunda da yeni yamalar aldığını da belirtelim. Söz konusu güncellemenin LG G4 ayağının ise çok daha kapsamlı olduğunu belirtelim. Zira LG G4 için yayınlanan 500 MB civarında olan güncelleştirme ile beraber büyük oranda güvenlik yamalarının da değiştirildiği de açıklandı. İnternet tarayıcılarından sistem özelliklerine kadar birçok konuda iyileştirmeler sağlayan yeni güncelleme ile beraber LG G4 serisinin de çok daha kararlı bir yapıya sahip olduğunu da açıklamak gerekiyor. Bununla beraber her iki telefon içinde yeni güncellemeler de alacağı da açıklandı.

Popüler Haberler

İlgili Haberler