Lenovo Project Tango Gün Yüzüne Çıktı

Dünyanın en büyük telefon üreticileri arasında yer alan Lenovo büyük bir merakla beklenilen yeni akıllı telefon modelini gün yüzüne çıkarmaya hazırlanırken internet ortamında Lenovo Project Tango modeline ait olduğu iddia edilen sızıntı görüntüler paylaşılmaya başlandı.

Çin merkezli olarak faaliyet gösteren Lenovo’nun önümüzdeki günlerde düzenleyeceği Tech World etkinliği kapsamında yeni ürünlerini ortaya çıkarması bekleniyor. Lenovo Project Tango adıyla bilinen Phab2 Pro model adına sahip olacağı düşünülen yeni akıllı telefon modelinin de tanıtılacak olan ürünler arasında yer alması bekleniyor.

6.4 İnç Ekran Büyüklüğüne Sahip Olacak

Etkinliğe kısa bir süre kala görüntülerin sızdırılmasıyla birlikte cihazın tanıtıma hazır olduğu da anlaşılmış oldu. 6.4 inç büyüklüğünde oldukça büyük bir ekrana sahip olacak cihazın gümüş ve altın olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulması planlanıyor.

Teknoloji dünyasında büyük bir yankı uyandıran Lenovo Project Tango modeline ait sızıntı görüntülerin ise Steve Hemmenrstoffer tarafından internete servis edildiği düşünülüyor. Steve, genel olarak internet ortamında sızıntı fotoğrafları servis etmesiyle bilinmektedir.

Popüler Haberler

İlgili Haberler