Lenovo Phap 2 Pro Serisi Akıllı Telefonlar Satışta

Özellikle oyun serisi bilgisayarları ve tabletleri ile aslında teknoloji alanında bir hayli geniş bir kitleye ulaşmayı başaran markalardan biri olan Lenovo, son dönemde ise akıllı telefon modellerini öne çıkarmaya çalışıyor. Bu alanda daha çok amiral gemisi serisi Vibe ile kendisini temsil eden marka bununla beraber geçtiğimiz günlerde yeni seri akıllı telefon modeli olan Lenovo Phap 2 Pro serisinin de tanıtımını gerçekleştirmişti.

Kısa süre süre önce tanıtımı gerçekleştirilen akıllı telefonların merakla beklenen satışına ise sonunda başlandı. Peki akıllı telefonların rakiplerini geçme şansı nedir? Ne gibi özellikler ile geliyor?

Lenovo Phap 2 Pro Özellikleri Ve Detayları

Kısa süre önce satışa çıktığı açıklanan yeni modelin özellikleri konusunda ise ilk açıklamalar oldukça tatmin edici. Seride öne çıkan ilk özelliği ise 4 kamerası bulunması. Henüz çift arka kamera konusunda yeni akıllı telefon modelleri yavaş yavaş yaygınlaşırken Lenovo Phap 2 Pro serisinde 4 kamera yer alıyor. Kamera özellikleri konusunda haliyle oldukça olumlar sonuçlar vermesi beklenen modelin 3 boyutlu çekim yapma gibi özellikleri de bulunuyor.

Lenovo Phap 2 Pro

Bunun dışında telefonun adından da anlaşılacağı gibi bir phablet modeli olduğunu da belirtelim. Ekran boyutu olarak 6,4 inç ekran boyutunu benimseyen telefonun toplam Ram miktarı ise 4 GB seviyesinde.

İşlemci olarak da seride orta sınıftan alışık olduğumuz Snapdragon 652 serisi işlemcilere yer veren akıllı telefonların hem geniş ekran olması hem de 4050 mAh gibi pil kapasitesinin olması da büyük ayrıcalıkları arasında gösterilmekte.

Ne Kadar Başarı Elde Edebilir?

Lenovo’nun amiral gemisi serisinden farklı bir seri olarak karşımıza çıkacak olan Lenovo Phap 2 Pro modelinin tüm bu özellikleri ile beraber satış fiyatının da 400 ile 450 dolar arasında olduğunu da belirtelim.

Hem satış rakamlarının diğer markalara göre biraz daha düşük olması hem de modelin fiyat performans serileri arasında gösterilmesi de Lenovo Phap 2 Pro satışlarının da artacağını gösteriyor. Fakat markanın henüz satış tahminleri konusunda net bir açıklaması da bulunmuyor. Bakalım Lenovo satış oranlarında başarı yakalayacak mı?

Popüler Haberler

İlgili Haberler