Ketra Akıllı Ampul Doğal Işığı Taklit Edecek

Aydınlatma teknolojileri, akıllı ampuller ve yetenekli kontrol sistemleri sayesinde gittikçe daha tercih edilmeye başlandı. Kendi zevk ve alışkanlıklarımız doğrusunda seçeceğimiz aydınlatma teknolojisi ile pek çok mekanı daha dinlendirici ve rahat bir yer halinde getirmek mümkün.

Ketra tarafından geliştirilen yeni akıllı ampuller ise bu alanda diğer modellerden çok daha ileri çıkmaya hazırlanıyor. Işıklandırma sistemlerinin ruh halimizi ve çalışma verimimizi etkilediğini hepimiz tecrübe ediyoruz. İnsanlar için en verimli ışık doğal ışık ve artık aydınlatma sistemleri de doğal ışık kalitesine yaklaşma hedefindeler. Ketra ise doğal ışığı olabildiğinde gerçek bir formda kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Gün Işığı Teknolojisi Sunacak

Ketra ampulün en faydalı özelliği günün hangi saatinde bulunduğunuzu anlayarak ideal ışıklandırmayı sağlaması. Bu sayede standartlarınızdan daha verimli bir gün geçirmeniz mümkün. Dileyen kullanıcılar ise bu özellik yerine ışıklandırma tercihlerini manuel olarak ayarlayabilir. Kurulacak kontrol sistemleri sayesinde bir mekanın dilediğiniz bölümünü loş bırakıp başka bir bölümü ise istediğiniz kadar aydınlatabilirsiniz. Bu özellik ile her oda için farklı ışıklandırma sistemleri kullanmak yerine ortak bir sistem üzerinden hepsini kontrol edebilirsiniz. Aydınlatma rengi seçenekleri de güneş ışığı sarısından olabildiğince beyaz tonlara kadar oldukça zengin.

Ketra akıllı ampullerin fiyatı da sunduğu ayrıcalıklı özelliklerle paralel olarak artıyor. Ampullerden sadece bir tanesinin satış fiyatı 100 dolar üzerinden başlıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler