Samsung Galaxy Note ve Çift Kamera Modülü İçin Önemli Haber

Teknolojinin önde gelen markası Samsung için bugün önemli iki haber daha geliyor! Samsung Notebook 7 Spin cihazı ile ilgili son bilgilendirmemiz ile beraber Samsung, şu sıralar sektörde baya aktif olarak rol oynadığını söyleyebiliriz. Bu aktiflik hem kendi cihazları için hem de pazardaki diğer üreticiler için olumlu yönden etkilenecek!

Samsung Galaxy Note Cihazından Haber Var

Samsung akıllı telefon devi, son birkaç yıldır Amiral Gemisi olarak Galaxy sersi cihazlarını kullanıyordu. En son ise Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazları ile oldukça başarılı ve ülkemizde de çok satılan amiral gemilerini piyasaya sunmuştu. Şimdi ise daha güçlü ve farklı bir cihaz ile sektöre Amiral Gemisi ürününü tanıtacak. Bu cihaz ise aylardır beklenen Galaxy Note serisinin son cihazı olacak!

Tahminler ile beraber Galaxy Note 7 şeklinde gelecek olan son cihaz için bazı bilgiler kesinleşti. İlk başta bu cihaz için 2 farklı varyasyon bulunacağı biliniyor. İsim olarak ise sizin de tahmin edeceğiniz üzere Galaxy Note 7 tercih edilmiş oldu. Bu cihaz hakkında kesin bilgilere 2 Ağustos tarihinde ulaşmak mümkün olacak!

cift kamera samsung

Samsung Çift Kamere Modülü Satacak!

Kendi cihazları için üretim yapan Samsung, çift kamera modülünü satışa çıkarmayı planlıyor. Günümüzün fotoğrafçılık anlamında önemli işlevlerden biri olan çift kamera modülü, sağlıklı fotoğraflar çekmek ve titremiş fotoğrafları yazılım ile beraber düzenlemek adına çalışan bu sistem ayrıca derinlik algısı da yapmaya yarıyor.

Derinlik algısı ile daha kaliteli ve gerçeğe yakın fotoğraf deneyimlerken, her hangi bir hareket eden cismin titremiş fotoğrafı da düzgünleşerek bozulmalar giderilmiş oluyor. Şuan medya anlamında en popüler gelişmelerden birisi olduğunu hatırlatalım.

Samsung Çeşitli Markalara Satış Yapıyor

Apple, LG ve Huawei gibi birçok marka, son amiral gemilerine ve yüksek performans amaçlayan cihazlara çift kamera modülü koymaya başladı. Bunun haricinde çin kökenli firmalarda bu ürünlere ihtiyaç duyuyor.

İşlemci, Ekran ve Ram satışı ile Çin pazarında donanım tedarik eden Samsung, bu listeye Çift kamera modülü koymayı da hedeflemeye başladı. Pazarda önemli bir yeri olan Samsung, donanım üretimi açısından da hızla gelişmeye devam ediyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler