iPhone Serisinden Bir Başarı Daha

Akıllı telefon sektörünün en prestijli ürünlerinden biri olan iPhone her geçen gün yeni bir haber ile gündeme gelmeye başladı. Son olarak serinin yen üyesi olacak olan iPhone 7 hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan ilk detaylarla beraber Apple’ın iPhone 7 telefonunda da birçok yenilik getireceği günlerdir konuşulmaya devam ediyor. Son dönemde bu şekilde haberlerle gündeme gelen Apple, geçtiğimiz günlerde ise bambaşka bir konu ile gündeme geldi. Her ne kadar konunun temeli yine iPhone serisi akıllı telefonlara dayansa da Apple’ın bu kez başarısıyla gündem olduğunu söylemek gerekiyor.

iPhone Telefonlara Fotoğraf Ödülü

Bu kez iPhone serisine gelen uluslararası bir ödül gündem oldu. Zira yapılan açıklamaya göre birçok konuda sektörde öncü olan firmalardan biri olan Apple’ın akıllı telefonlarda da birçok yeni teknoloji ortaya çıkardığı ve bunlar arasında kamera özelliklerinin ise ilk sırada olduğu belirtildi. Telefon kamerası konusunda kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunan ve artık profesyonel çekim yapma imkanını veren seri ile beraber Apple’a da bu konuda yeni bir ödül daha geldi. Gelen habere göre Steve Jobs iPhone serisinde elde edilen bu başarıyla beraber Uluslararası Fotoğrafçılık Listesine girdi. Böylelikle iPhone serisinin kamera özellikleri de bir kez daha ne kadar başarılı olduğunu da kanıtlamış oldu.

iPhone 7 İle Beraber Daha Üst Düzey Deneyim

Bunun aynında kamera teknolojileri konusunda kullanıcılara epey ayrıcalıklar sunan iPhone serisinin yeni üyesi olarak gösterilen iPhone 7 serisinde de kamera özelliklerinin daha da geliştirileceği de belirtiliyor. Özellikle serinin artık çift kamera teknolojisine geçecek olması bu alanda iPhone 7’nin epey bir konuşulmasını sağlayacak gibi. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğün yanı sıra OIS gibi üst düzey teknolojileri de kullanıcılara sunacak olan iPhone 7 kameralarının ne derece başarı sağlayacağı bilinmez ama Apple bu konuda rakiplerini yine geride bırakmak için epey bir çalışacak gibi. Zira geçtiğimiz serilerde de özellikle kamera konusunda iPhone serisinde epey başarılı sonuçlar alındığını da söylemek gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler