iPhone 8 için Yeni Sürpriz

Akıllı telefon alanında en başarılı ürünlerden biri olarak gösterilen iPhone serisi Apple’ı Apple yapan serilerden de biri olarak gösteriliyor. Serinin çıkışını yapan ilk telefondan bu yana sürekli olarak yeni özellikler kazandığını ve artık akıllı telefon pazarının da en gelişmiş telefon serilerinden biri olmayı da başardığını da söylemek gerekli. Son olarak geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan iPhone 7 ile gündeme gelen marka iPhone 7 telefonlarında ise beklenen değişimi kullanıcılara sunamamıştı. Özellikle tasarım konusunda birçok eksiği olduğu belirtilen iPhone 7’nin eksik kalan tüm bu yönlerinin ise iPhone 8 ile giderileceği de iddia edilmişti.

10.Yıla Özel Değişiklikler

10.yıla özel olarak çıkarılacağı düşünülen iPhone 8 akıllı telefonlarının en büyük değişikliği tasarım konusunda sunması bekleniyor. Hatta bu konuda ortaya atılan iddialara göre Apple cam kasa, OLED ekran gibi ayrıcalıklar sunmaya hazırlanıyor. Fakat aslında yeni seri ile ilgili ortaya atılan iddialara sadece tasarım konusunda yeni detaylar içermiyor. Buna ek olarak seride yer alacak olan teknik özellikler konusunda da Apple’ın büyük oranda değişiklikler sunacağı düşünülüyor.

Şarj Teknolojisi Değişecek Mi?

Bu noktada son gelen iddialara göre Apple’ın iPhone 8 serisinde artık marka uzun süredir beklenen kablosuz şarj özelliğini de devreye sokacak. iPhone 8 telefonlarında kablosuz şarj teknolojisine geçeceği düşünülen Apple’ın şu an için bu iddialara bir yanıt vermediğini ve hali ile kablosuz şarj teknolojisi için de henüz detayların belli olmadığını hatırlatalım.

Popüler Haberler

İlgili Haberler