iPhone 7 Tasarımı Kesinleşmeye Başladı

Son dönemde akıllı telefon dünyasında en çok beklenen telefonların başında iPhone serisinin yeni elemanı iPhone 7 geliyor. Eylül ayında yapılacak olan tanıtımın ardından kısa süre içerisinde de piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 7’nin bu kadar önemli hale gelmesi de telefon hakkında sürekli yeni bilgilerin sızdırılmasına da neden olmaya başladı. Özellikle son dönemde sürekli yeni görseller sızdırıldığını da biliyoruz. Bunun yanında artık hem iPhone 7 için hem de iPhone 7 Pro modeli için seri üretime geçilmiş olması sızıntı haberlerinin biraz daha artış göstermesine neden olmaya başladı. Haliyle tasarımı bire bir ortaya koyan birçok yeni görselde sızdırılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde de bu noktada yeni bir görsel daha sızdırılmıştı. Gelen görselin ardından ise bu kez her iki modelin de yer aldığı yeni bir görsel daha sızdırıldı.

Tasarım Artık Büyük Ölçüde Belli Oldu

Hala beklenen tanıtım yapılmamış olsa da son sızdırılan görseller artık tasarımı büyük ölçüde ortaya çıkardı. Her iki modelinde yer aldığı görselde özellikle iPhone 7 Pro modeli dikkat çekti. Pro modelinin çift kameraya sahip olduğunu gösteren yeni görsel kısa süre içerisinde hızla yayılmaya başladı. Tasarım konusunda büyük değişikliklerin olmadığını gösteren yeni görselle beraber iPhone 7 modeli için de iPhone 6 tasarımını yansıttığı gözlendi.

Sızıntılar Devam Edecek

Her iki modelin birden seri üretime geçmesiyle beraber artık sürekli yeni görsellerin geleceğinin de bilgisi verildi. Üstelik son gelen görsellerin doğruluk oralarının da çok daha yüksek olduğu belirtiliyor. Fakat tüm bunlarla beraber iPhone 7 modeli için henüz resmi bir detay olmadığını da belirtelim. Bunun için mutlaka Eylül ayını beklemek gerekiyor olsa da sızdırılan görsellerle beraber artık büyük ölçüde tasarımda netleşmeye başladı. Çok kısa bir süre içerisinde ardı ardına gelen görsellerle neredeyse kesinleşen tasarımlar ile ilgili yorumlar ise pek olumlu değil. Zira gelen ilk yorumlarda genel olarak tasarımın iPhone 6S ile eş değer olması eleştiriliyor. Net tasarımın ne gibi değişiklikler barındıracağı merak konusu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler