iPhone 7 Pro İçin Beklenmedik İddia

Apple’ın Eylül ayı içerisinde tanıtacağı yeni iPhone serisi üyesi iPhone 7 için artık birçok özellik kesinleşmeye başladı. Tanıtım tarihi yaklaştıkça telefonun özellikleri konusunda da ilginç bilgiler ortaya atılmaya başladı. İlk olarak iPhone 7’ye ait olduğu düşünülen birçok görsel sızdırılmış ve sızdırılan bu görsellerle beraber özellikle tasarım konusunda net bazı bilgiler verilmişti. Verilen tüm bu bilgilerle beraber net bir açıklama yapılmasa da Apple cephesinin de aslında nasıl bir telefon ortaya çıkaracağı da az çok anlaşılmıştı. Fakat son gelen sızıntı haberlerinin artık Apple kaynaklarından yapılmasıyla beraber bu konuda da yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

iPhone 7 Pro Çıkmayacak

Bununla beraber son gelen görsellerle yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Ortaya atılan yeni iddialara göre uzun süredir konuşulan iPhone 7 Pro’nun aslında Apple’ın ürün yelpazesinde bulunmadığı belirtildi. Zira bu sürümün sadece bir iddiadan ibaret olduğu ve aslında Apple’ın bir önceki seride olduğu gibi iPhone 7 Plus modelini piyasaya süreceği ve bu dönemde iki farklı iPhone modelini tanıtacağını iddia edildi. Uzun süredir konuşulan iPhone 7 Pro hakkında böyle bir iddia ortaya atılması da kafaları bir hayli karıştırdı. Zira iPhone 7 Pro ile gelecek özellikler görsellerin yanında Apple’a yakın kaynaklar tarafından ortaya çıkarılması bu noktada uzun süre tartışmalar yaşanmasına neden olmuştu.

iPhone 7 Plus İle Ne Değişecek?

Tüm bu tartışmalardan sonra şimdi Apple’a oldukça yakın bir kaynak tarafından yapılan paylaşımla Pro iddialarının aksi yönünde bir iddia ortaya atılmasıyla beraber iPhone 7 Plus modelinde de ne gibi değişimler yer alacağı da merak konusu oldu. Şuan için iPhone 7 Pro ile Plus olan modelin aslında aynı model olduğu ve bu zamana kadar sızdırılan özelliklerin Plus modelde yer alacağı belirtiliyor. Fakat bir kez daha hatırlatmak gerekiyor ki tüm bu bilgiler şuan için birer iddia. Her ne kadar Apple seri üretime başlasa da henüz telefonlarıyla ilgili olarak bir detay paylaşımında bulunmadı.

Popüler Haberler

İlgili Haberler