iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Tanıtımı İçin Yeni Duyuru

Apple’ın en başarılı akıllı telefonlarından biri olacağı açıklanan iPhone 7 için her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkmaya başladı. Genel olarak Apple’a yakın kaynaklar tarafından açıklanan bilgilerle beraber daha çok tasarımı ve teknik detayları konusunda özellikleri ortaya çıkan iPhone 7 için son olarak ise tanıtım detayları ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ise bu konuda yapılan haberlerle beraber Apple’ın söz konusu tanıtımı Eylül ayı içerisinde yapılacağı da açıklanmıştı. Apple’ın açıklama yapmaması ve Eylül ayında düzenlenecek olan etkinlikte iPhone 7 telefonların tanıtılıp tanıtılmayacağı gibi sorular gündeme gelmeye başlamıştı.

Eylül Ayı Kesinleşti

Bu noktada her ne kadar Apple tarafından resmi bir tarih verilmemiş olsa da gelen bilgilere bakacak olursak tanıtımın yapılma zamanı olarak ise Eylül ayı gösterilmişti. Eylül ayı içerisinde tanıtılması artık kesin olarak değerlendirilen iPhone 7 akıllı telefonların bununla beraber tanıtım tarihine ilişkin net bir tarih verilmemişti. Her ne kadar tanıtım olarak Eylül ayı kesin gibi gösterilse de net bir gün verilmemesi ve bu konuda farklı iddiaların olması kafaları da karıştırmıştı. Beklenen haber ise sonunda Apple’a yakın kaynaklar tarafından geldi.

16 Eylül’de Tanıtım

Elde edilen son bilgilerle beraber tanıtım tarihi olarak ise bu kez net bir gün verildi. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımla beraber Apple’ın yeni seri akıllı telefonları yapacağı tanıtımı 16 Eylül tarihinde düzenleyeceği de açıklandı. Daha öncede yapılan paylaşımlarla beraber 16 Eylül tarihi gösterilmiş fakat kesin olarak iPhone 7 tanıtımının bu tarihte yapılıp yapılmayacağı da merak konusu olmuştu. Şimdi ise hem iPhone 7 modeli için hem de iPhone 7 Plus modeli için ise bir kez daha 16 Eylül tarihinin gösterilmesi tanıtımın artık bu tarihte yapılacağına da kesin olarak bakılmasına neden oldu. Fakat konu hakkında Apple’ın hala net bir açıklama yapmadığını da belirtmek gerekiyor. Zira öncelikle Apple’ın tanıtım tarihi konusunda ise yapacağı açıklamayı beklemek gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler