iPhone 7 İçin Siyah Renk İddiaları Gündeme Gelmeye Başladı

Teknoloji devi Apple uzun zamandır beklenen iPhone 7’yi için geri sayımı başlattı. Bu sene Eylül ayı içerisinde tanıtılıp piyasaya sürüleceği düşünülen serinin yeni telefonu hakkında ise Apple resmi bir tanıtım yapmasa da her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkıyor. 1 aydır sürekli yayınlanan sızıntı görselleriyle beraber artık Apple’ın yeni seri akıllı telefonunda kullanılacak olan özelliklerle ilgili detaylar belli olmaya başlamıştı. Çift kamera, değiştirilmiş kulaklık girişi derken bugün itibariyle yayınlanan yeni görüntülerde iPhone 7’nin renkleri konusunda yeni iddialar ortaya atıldı. Daha önce geçmiş serilerden farklı olarak mavi rengi ile piyasaya gireceği düşünülen iPhone 7’nin yeni sızdırılmış görsellerle daha farklı bir renge dönüşeceği de iddia edildi.

Siyaha Geri Dönüş Olabilir Mi?

Sızdırılan son görseller beraber iPhone 7’nin geçmişe geri dönebileceği iddia edildi. Daha önce iPhone 4 serisinde kullanılan siyah renk çalışmalarını yeniden yapacağı düşünülen Apple’ın tamamı siyah bir telefon üretebileceği iddia edildi. Sızdırılan görsellerde tamamı siyah olarak gösterilmiş olan iPhone 7’nin ayrıca renk türü konusunda da farklı tercihlerin yapılabileceği iddia ediliyor. Yani artık mat siyah, parlak siyah gibi seçimler olabileceği konusunda yeni iddialar ortaya atıldı. Fakat Henüz Apple’ın bu konuda nasıl bir çalışma yapacağı hakkında bir bilgi yok.

Değişen Renk Tasarıma Etki Edecek Mi?

Şuana kadar ortaya atılan iddialara bakacak olursak iPhone 7 ile beraber daha önce kullanılmamış olan ya da kullanılmış fakat envanterden çıkarılmış olan yeni renkleri görebileceğiz. Mavi, Siyah ve belki daha da farklı olan renklerle beraber kullanıcıların karşısına çıkacak olan iPhone 7’nin renk seçimlerinin tasarıma da ne kadar etki edeceği merak konusu oldu. Zira seçilen renklere göre Home tuşu ve telefon kenarlıklarının da tiplerinin değişebileceği düşünülüyor. Tüm bu detaylar ve telefonun tam anlamıyla detaylarının öğrenilmesi için ise mutlaka Eylül ayı içerisinde yapılacak olan tanıtımı beklemek gerekiyor. Zira net detayların ancak bu tanıtımla beraber ortaya çıkabileceği de bir gerçek. Renkler konusu içinde aynı durumun geçerli olduğunu belirtelim.

 

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler